Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbáljam visszaszerezni vagy...

Próbáljam visszaszerezni vagy csak belekavarnék a dolgokba, mert még kibékülhetnek?

Figyelt kérdés
Az exemmel azért szakítottunk, mert megismerkedett egy másik hölggyel. Én nagyon szerettem akkor is és azóta is szeretem, van egy közös fiunk is. A barátnője néhány hete kiakadt, hogy neki sok ez az egész, ő még élni akar, szórakozni, mindezt úgy, hogy közben született már egy gyerekük is aki most 11 hónapos. A hölgy el is költözött az albérletükből egyedül, tehát a picit is az exemnél hagyta, azóta ideiglenesen már nála is van elhelyezve. Amikor megbeszéltük, hogy a karácsonyt együtt töltjük négyesben, említette, hogy valamilyen olcsóbb albérletet kell néznie vagy valamelyik ismerőséhez kell költöznie, mert egyedül nem jön ki a pénzéből. Én felajánlottam, hogy költözzenek hozzánk, mert lenne helyük bőven és akkor nem kell bérleti díjat sem fizetniük. Úgy tűnik, hogy hétvégén költöznek. Nem tudom mit tegyek. Szívem szerint megpróbálnám visszaszerezni, de attól is félek, hogy nélkülem még esetleg kibékülnének és csak sz**kavaró lennék.
2012. dec. 20. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod visszaszerezni, de inkább attól félj, hogy a pasi csak szexre fog használni, miközben melletted keresi a következő barátnőjét. Nem véletlenül nem közeledett eddig hozzád az exed, nem akar veled összejönni. A szexet elfogadja talán tőled, de többre szerintem ne számíts.
2012. dec. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyen tartasod, hiszen egyszer mar elhagyott, eldobott a kozos gyerekkel egyutt pl. Most valoban eljatszhatod TErez mama szerepet, viszont nem tudhatod, hogy mit erezz, mivel most elhagytak, viszont mibol gondolod, hogy teged szeretni is fog? A fiatal eveidet pazarlod, viszont a te eleted.
2012. dec. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nyugodtan csináld, de abba gondolj bele, hogy mit fogsz érezni, ha te mindent megteszel érte, próbálod visszahódítani, szex, szeretet, gondoskodás stb., ingyen lakhat ott ő meg az idegen gyerek, és mindezután talál egy újabb nőt, akivel megint összejön. Ha te ezt az érzelmi megaláztatást felvállalod, és nem fogsz búslakodni, amikor ez bekövetkezik (mert már egyszer bekövetkezett, valószínűleg újra el fog hagyni), akkor vágj bele. De vigyázz, mi figyelmeztettünk!
2012. dec. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagy esélyt látok arra, h amint helyrejön anyagilag, stb. akk már nem leszel jó neki és ismét keres egy kis k..rvát, mert tudni fogja h ha egyszer elnézted neki ezt a dolgot és vissza fogadtad akk növelve az önbizalmát ez bármikor eljátszhatja veled mert látja h te még mindig szereted és ha megint átbasszák akk ki lesz ott neki? hát TE. Ne hagyd h ilyen helyzetbe hozzon hisz a te lelked sérül megint csak.
2012. dec. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos te szerelmes vagy belé, de ő nem szeret viszont. Így jótékonykodj vele!!!! mert utána, ha kiderül hogy ha megfeszülsz se tud szeretni téged, akkor meg majd jön a vádaskodás, hogy csak kihasznált, és hogy te mindent megtettél és ő milyen szemét.. Pedig nem az! Te akarsz tőle olyasmit amire nem képes.


Jóindulatból be lehet fogadni, meg hogy a te gyerekednek is az apja, így többet lehetnek együtt, de mint férfi ne számíts rá. Én inkább annak örülnék, hogy van egy ingyen bébiszitter, és el lehet menni pasizni. Vagy barátnőzni, vagy csak kikapcsolódni. Keress új ismeretségeket. Esetleg csinálj olyasmit amit eddig nem tudtál mert nem volt időd (jóga, kártyaklub, túrázó csoport, tánctanfolyam, nyelvtanfolyam, akármi :) új ismerősök, új élmények, te is meg fogsz változni. Aztán már nem fogod annyira visszavárni az exedet.


A nővel kibékülni nem fog, hacsakt a nő nem jön vissza mert nincs pénze. Az exed lehet hogy még szereti, sőt valószínűnek tartom, de ő a nőnek kevés. Meg is mondta. A nő nem szereti igazán. Ez sem fog változni. Szép kis körben vagytok. de hát ez van. És azért sem ajánlom hogy megpróbáld visszaszerezni a pasit, mert amint feltűnik az ex, te dobva leszel. Nem direkt, és nem bunkó módon, de érezni fogod hogy a másikat szereti, és ez pont elég. Szóval ha nem akarsz magadnak fájdalmat okozni, akkor hagyod. Ha netán esetleg ő próbálkozna, akkor meg lehet fontolni, bár akkor sem tartom valószínűleg hogy valóban elfelejtette a másik nőt érzelmileg.


Szóval a lényeg, hogy ne vágd magad alatt a fát


34/N

2012. dec. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a figyelmeztetéseket!


A szex soha nem motivált minket, a kapcsolatunk elején sem volt havi 1-2 alkalomnál több. Gondolom ez az igénye mostanra sem változhatott sokat, mert a hölgy azt is fejéhez vágta, hogy nem akar úgy élni mint a 80 éves nagymamája.

Nem az a kicsapongó típus igazából nem is értem mi lelte 2 éve. Előtte 10 évig voltunk együtt és soha még csak jelét sem adta, hogy kifelé kacsintgatna. Tegnap mikor áthoztak néhány dobozt azt mondta a testvérének, hogy "Jó lesz megint hazajönni!". Fogalmam sincs, mit gondoljak.

Az utóbbi 2 évben sem távolodtunk el olyan nagyon egymástól, mert gyalog 10 percnyire laktunk és a fiunkat is naponta látogatta, hozta-vitte az oviba ha én nem értem rá, átjött beszélgetni, ha valamiben segíteni kellett segített.

A barátnőjének leginkább a gyerekből lett elege, mert csak besikerült és későn vette észre, már 14 hetes volt és hiába járt végig minden lehetőséget, nem tudta elvetetni. Az exem pedig rajong a gyerekeiért így ő csak örült ennek.

2012. dec. 20. 09:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Akkor a szexbéli kihasználás nagyrészt ki van lőve. Viszont a "hazajövetel" érzését se téveszd össze a szerelemmel vagy ilyesmivel a férfi részéről. A legtöbb férfinek egyszerűen kényelmes a megszokott dolog, ezért van az, hogy megcsalás és szerető tartás mellett is inkább az asszonnyal maradnak otthon, mert az kényelmesebb. Nem szerelemből, hanem kényelemből.

Ezzel nem azt mondom, hogy a férfi nem szerethet beléd újra, vagy hogy nem szeret, de ezeket tartsd észben.

2012. dec. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!