Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan békítsem a szüleimet?...

Hogyan békítsem a szüleimet? Tudtok családi játékokat, amik összehoznák őket?

Figyelt kérdés
Anya és apa sokat veszekednek, szeretnék ezen sgíteni, így Karácsonykor. Tudtok jó Karácsonyi családi filmeket, vagy családépítő játékokat? Más ötletek?

2012. dec. 20. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

hány éves vagy?

gondolod leülsz két ember közé, akik jó esetben egész életüket együtt töltötték, és majd egy nagy családi rajzolással meg filmezéssel jól megoldod a problémát???


vagy hogy gondolod??

2012. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jumanji :)
2012. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon aranyos vagy, de ez nem így megy. Rajtuk áll minden.
2012. dec. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tetris ***** válasza:
Seggrepacsi
2012. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ki nevet a végén...
2012. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a köztük lévő gubanc milyenségétől is függ. Lehet, hogy csak egy kártyaparti, vagy társasozás jön össze, de ha szerencsés vagy a beszélgetős játékok is lehetnek ( barhochba, Amerikából jöttem, acivity)

Nálunk nagy családi összejöveteleken ezeken kívül a közös éneklés-zenélés (ritmushangszerek a konyhából, meg az iskolatáskából kerülnek)és a finoman szívatós játékok most a menők (ezeket a nagyobb gyerekek gyűjtik és szervezik)

Szilveszterre meg a logisztorikat gyűjtjük.

2012. dec. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A jó társasjáték összehozza a családot. A mi párkapcsolati válságunkat nagy részben ez mentette meg.


Csak néhány:

Carcassone (ezzel kezdtük, ez volt az első szerelem), Tikal (nem nagyon kapható), Bohnanza (4-en, 5-en fergeteges!), 7 csoda, Aranyásók (kb. 7-en jó), Revolte in Rom (ez nem tudom pontosan mi a magyar kiadás neve, de vigyázz, hogy magyar nyelvűt szerezz) - szuper harcolós játék, ketten lehet játszani, Topáz (egyszerű és nagyszerű)


Kb. 60 játékunk van, és most felsoroltam a legjobbakat.

2012. dec. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, és ezekben a játékoban az a jó, hogy nem az az unalmas körbehaladok a táblán és dobok a dobókockával...Van közte stratégiai (Tikal), licitálós, kereskedős, jókat lehet közben veszekedni (Bohnanza: ha nem adod nekem a veteménybabot, tutira elválok, stb...), Carcassone (taktikai és nem túl nehéz)...
2012. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. dec. 30. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!