Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak apámmal, hogy...

Mit csináljak apámmal, hogy ne csináljon magából teljesen hülyét?

Figyelt kérdés

Apám kb 2 hónapja elkezdte rágni a fülem,hogy segítsek már neki regisztrálni az egyik nagy közösségi oldalra. Segítettem neki,de azóta elszabadult a pokol. Apámnak van egy fajta stílusa és azt gondolja,hogy ezzel a stílussal ő felettébb jófej! Amúgy 50 múlt.

Mindenkibe beleköt a közösségi oldalon,mindenkinek beszól,és leveleket írogat boldog boldogtalannak,mert meg van arról győződve,hogy az oldal lényege a levélírás.

Persze olyan stílusban ír,hogy azzal megsért,provokál embereket. Már volt,aki verést is beígért neki a stílusáért.

Ezen kívül nőknek udvarolgat,de amolyan alpári,közönséges stílusban,ezt gondolom nem kell részleteznem!

Már az én pofám év felnőtt fejjel apám gyerekes ki ha én nem viselkedése miatt.

Mit tudok csinálni? Vagy hagyjam,hogy megtanulja a leckét?


2012. dec. 21. 14:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem magyarázd el neki, hogy nem ez a szokás, de mást nem tehetsz.

Az ő bizonyítványa, s előbb-utóbb majd pofára esik...

2012. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd érvényesülni. :)
2012. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Magyaráztam már neki,de személyes sértésnek veszi,ha szólok,már odáig jutottunk,hogy üvöltözik,őrjöng,ha szólok neki,hogy ezt talán nem így kéne...
2012. dec. 21. 14:38
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
hagyd kibontakozni,lehet,hogy most találta meg az élete értelmét :))
2012. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Látom,vannak akik ezt poénosnak veszik,pedig nagyon nem az :/!
2012. dec. 21. 14:46
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rá, majd egy verés után elgondolkodik, annak alapján kijár neki. A buta ember nem a szép szóból ért.
2012. dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

De most őszintén.

Te mit szólnál, ha apádnak nem tetszene, amiket te írogatsz másoknak, és beleszólna?

2012. dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Töröld az ismerőseid közül, arról ő nem fog értesülni, max akkor lehet gyanús, ha a profilod nem nyilvános, és azt nézegeti, és feltűnik neki, hogy nem látja a posztjaid.. vagy legalábbis ne legyen beállítva, hogy ő az apád (bár a vezetéknév-azonosság levágós). Ha nem tudják az ismrőseid, hogy ő a faterod, akkor legalább téged nem éget, csak magát.. Tudom, pont erre vonatkozott a kérdés. Hát majd megunja szerintem. A végtelenségig nem lehet örömet találni a folyamatos online konfrontálódásban, csak egy darabig..
2012. dec. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Szerintem sem csináljon belőlle nagy problémat. Valami oka biztos van, amiért így nyilvánul meg. Ha közösségbe megy, akkor is "beszólogat"?
2012. dec. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Apádra most ez az ujdonság erejével hat, bontogatja a szárnyait..Tudom, 50 éves elmúltam, mikor megkaptam a gyerekem leselejtezett gépét, és internetet.

Háát! Ez valami csoda!

Mi nem eben nőttünk fel, minden új, meg kell tanulnia korlátokat, használatát, előnyét, hátrányát.

Hagyd az öreget, majd rájön..a saját kárán.

Ne vedd már el tőle ezt a kis örömöt..Ő sem vette el Tőled a játékaidat.:) Bunkó, hát bunkó. Majd rájön..:)

Egy szintén "öreg".

2012. dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!