Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy nyelvvizsga...

Mit tegyek ha egy nyelvvizsga miatt tönkretettem a karácsonyt és az egész családnak miattam van rossz hangulata?

Figyelt kérdés

Lecsúsztam a nyelvvizsga írásbeli részéről 1 ponttal, a szüleim nagyon mérgesek én pedig nagyon kivagyok. A szóbeli részt már tavasszal megcsináltam, akkor nem lett túl jó az írásbelim, most viszont majdnem meglett...1 ponttal csúsztam le (Telc-en voltam)

Teljesen tönkretettem az itthoni hangulatot és nagyon rosszul érzem magam. Kérjek bocsánatot a szüleimtől?

Azt mondták, hogy adjam be a fellebbezést. 1 pontot van esélyem kapni?



2012. dec. 22. 16:24
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
igen az anyagi része is fontos meg, hogy az 1 pont az nagyon kevés...
2012. dec. 22. 16:43
 12/49 anonim ***** válasza:
100%

A fellebbezést mindenképpen próbáld meg! Kb. hét éve voltam TELC nyelvvizsgán, nekem is nagyon kevés hiányzott, és végül megadták. Ne éld bele magad, de egy próbát megér!


Ha nem, akkor se keseredj el, beszélj a szüleiddel, hogy legközelebb még jobban fogsz igyekezni.

2012. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, szerintem ez neked sokkal rosszabb érzés lehet, mint a szüleidnek, hogy nem sikerült a vizsga és 1 ponton múlt. Tényleg érdemes lenne fellebbezni, szerintem van rá esély, hogy megadják a végén. Annyira kevés az az 1 pont, ne add fel a reményt!

A szüleidnek inkább melletted kéne állniuk ilyenkor :(

Neked max akkor kell bocsánatot kérned, ha nem tanultál rendesen a vizsga előtt és készületlenül mentél el.

2012. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:

nagyon sokat készültem...a levelem majdnem 100%-os lett...

a fellebbezés 3000 forint azt én fizetem ki és igazatok van, megér egy próbát

2012. dec. 22. 16:54
 15/49 anonim ***** válasza:
87%

azért arra kíváncsi lennék, hogy a kedves szüleidnek van-e nyelvvizsgája, tudják-e, hogy milyen arra készülni, és egy ponttal lecsúszni? mert én arra fogadok, hogy gőzük nincs. vizsgák mindig lutrik sajnos, (jó, ha mondjuk 20%-ot értél volna el, akkor nem, de egy pont az semmi, tényleg csak balszerencse.)

miért kéne bocsánatot kérned???? egy pontos lecsúszás az azt jelenti, hogy te igenis készültél rendesen, de ezt sose lehet tudni. tőlem pl. olyan témát kérdeztek az első középfokú nyelvvizsgán, amiről halványlila gőzöm se volt, magyarul se. (sportszabályok). az osztálytársamtól meg, hogy beragadt a szalag a magnókazettán, 17 éves lányként, magyarul se igazán értett hozzá, nemhogy angolul.

2012. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Valahogy próbálok most a karácsonyra koncentrálni de nem megy...állandóan arra gondolok, hogy 1 pont az szinte semmi :(
2012. dec. 22. 17:09
 17/49 anonim ***** válasza:
95%

Ne emészd magad ezen, mert most jelen pillanatban nem tehetsz semmit! Fellebbezés, aztán bízz benne, hogy az 1 pontot megadják.

De ez ne szúrja el így a karácsonyodat.

2012. dec. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
16%

Kedves kérdező!

Mi itten a te nyavalygásodon kívül nem hallottunk semmit. A szüleid panaszát sem hallottuk. Te ezzel akarod a saját lelkiismeretedet nyugtatni. Tudod vannak befutottak, meg a "futottak még kategória." De ezért másokat hibáztatni gyengeség. Tanuljál. Hogy öttel több legyen a pontszámod az elégségestől. Azt annyi.

2012. dec. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
87%

jaaj Drága, nagyon sajnálom!

nekem a forgalmi vizsgával gyűlt meg a bajom anno, és ott még fellebbezni sem lehet. 3x buktam meg, el nem hiszed mennyire meg voltam borulva. szerencsére anyum nem egy Schumacher, szóval nem volt miatta veszekedés. :)


lebbezz fel mindenképp! a szüleiddel beszélgess, mondd, h téged is nagyon bánt a dolog, de ez nem ér annyit, h emiatt elrontsátok ezt a szép ünnepet.


én is telcen voltam angolból, az írásbelim 85, a szóbelim 100%os lett, pedig a néni úgy nézett rám végig, mintha fel akarna négyelni :D

ne add fel, 1 vacak pont nem ér annyit, h a szüleid haragudjanak rád.

2012. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
79%

Kedves 17:34

Te nem tudom hogy éreznéd magad, ha a te szüleid is rohadt 1 pont miatt csesztetnének, de nagyon sajnálom a (létező?) lelkivilágodat, ha olyan vagy mint a kérdező szülei....


Kedves Kérdező, ne adjátok fel, fellebbezzetek, van még remény! És boldog karácsonyt! :)

2012. dec. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!