Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy nyelvvizsga...

Mit tegyek ha egy nyelvvizsga miatt tönkretettem a karácsonyt és az egész családnak miattam van rossz hangulata?

Figyelt kérdés

Lecsúsztam a nyelvvizsga írásbeli részéről 1 ponttal, a szüleim nagyon mérgesek én pedig nagyon kivagyok. A szóbeli részt már tavasszal megcsináltam, akkor nem lett túl jó az írásbelim, most viszont majdnem meglett...1 ponttal csúsztam le (Telc-en voltam)

Teljesen tönkretettem az itthoni hangulatot és nagyon rosszul érzem magam. Kérjek bocsánatot a szüleimtől?

Azt mondták, hogy adjam be a fellebbezést. 1 pontot van esélyem kapni?



2012. dec. 22. 16:24
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
9%
A gépkocsivezetésben egyetlen rossz döntés, vagy nemtudás, életekbe kerülhet. Tik meg itt nyaljátok egymást. És ha egy olyan sebész fog operálni, aki épp azt nem tudta, amivel te fekszel bennt
2013. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
84%
Ez nyelvvizsga nem sebészet.
2013. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

Akkor az egy olyan sebész lehet, aki végigpuskázta az egyetemet, vagy valami, de hálistennek ilyen esestek nemigen történnek, hogy az se tudja, mihez kapjon


Amúgy megnézném, mit mondana az utolsó, ha vigasztalást kérne, és senki nem lenne hajlandó őt "nyalni"....


A lényeg: a szüleid biztos nem lesznek olyan mérgesek emiatt mindig, pénzbe kerül, az biztos, de legalább újra meg lehet próbálni, és az az erős, akit nem húz le a többiek pocskondiázása, hanem csak megy tovább előre.

Amúgy én februárban megyek írásbelizni :)

2013. jan. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
utolsó *előtti
2013. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez az egy pont tényleg csak a pénz miatt volt... /ahogy azt előttem már sokan írták is/

Szülőkről csak annyit, hogy nem szép dolog tőlük, hogy erre fogták a rossz hangulat okát, vagy hogy így fogták fel. Ha pl. a saját pénzedből fizetted volna, akkor is így viselkednének? Valószínű nem miattad mérgesek, hanem az anyagi helyzet miatt...

Fel a fejjel! Lesz még ennél rosszabb dolog is az életben sajnos...

Bocsánatot én nem kérnék, mert nem nekik okoztál ezzel rosszat (közvetlen), hanem magadnak, hiszen magadért csinálod a nyelvvizsgát, nem értük...


Igazából arra lennék kíváncsi, hogy hogy alakulnak a dolgok? Mi lett a fellebbezéssel?

2013. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:

10.-én leadtam a fellebbezést és most várom az eredményt

15 napon belül ki kell küldeniük

2013. jan. 15. 21:34
 47/49 anonim ***** válasza:

Fú, röpködnek itt a megjegyzések és vannak indulatok rendesen :)

Kérdező, ne keseredj el! Tudom hogy ilyenkor ez nem segít.

A szüleiddel remélem rendeződött a dolog! Persze az ő álláspontjuk is érthető, ha ők adják a pénzt, de még jobban egy lapáttal rátenni a bukásra? Attól megoldódik valami? A nyelvvizsgán egyébként is köztudott, hogy sokszor pénzre megy a dolog.. Remélem a fellebbezésed elfogadják. Majd írd meg, hogy mi lett vele!

Én például forgalmin buktam meg kétszer, jogsi szintén pénzszagú.. Az egyik jogos volt aláírom, de a második már nem. Tudom valaki azt írta, hogy emberéletekbe kerül, azóta is köszönöm megvan a jogsim és nem öltem embert. Csak én sem úgy születtem, hogy egyből megy :) Ja és a saját pénzemet költöttem rá, nem a szüleimét, a tudat volt ott. És nem segített volna rajtam, hogy még cseszegettek is volna.. (Mondjuk nálam nem a család, hanem az akkori barátom tette meg.)

Úgyhogy kitartást kérdező! :)

2013. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
0%

"Lecsúsztam a nyelvvizsga írásbeli részéről 1 ponttal"


Kedves "akárhogyan írod" kérdező!Erre írtam, hogy nem vagy te túlságosan aggodalmaskodó?

Nem lecsúsztál, hanem megbuktál. Ennyi. De legyen szerencséd. Ezzel amugy sem lőnek nyulat.

2013. jan. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:

miért szerinted egyenértékű az ha valaki 40-50 ponttal bukik vagy ha 1-el?

na ugye hogy nem....

2013. jan. 16. 12:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!