Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy nyelvvizsga...

Mit tegyek ha egy nyelvvizsga miatt tönkretettem a karácsonyt és az egész családnak miattam van rossz hangulata?

Figyelt kérdés

Lecsúsztam a nyelvvizsga írásbeli részéről 1 ponttal, a szüleim nagyon mérgesek én pedig nagyon kivagyok. A szóbeli részt már tavasszal megcsináltam, akkor nem lett túl jó az írásbelim, most viszont majdnem meglett...1 ponttal csúsztam le (Telc-en voltam)

Teljesen tönkretettem az itthoni hangulatot és nagyon rosszul érzem magam. Kérjek bocsánatot a szüleimtől?

Azt mondták, hogy adjam be a fellebbezést. 1 pontot van esélyem kapni?



2012. dec. 22. 16:24
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
35%
Kétszer egymás után elbukni a TELC nyelvvizsgát...hát őőőőőő....
2012. dec. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
21%
Pedig ha rendesen tanultál volna átmentél volna. Mi lesz majd 1 pont hiján nem lesz meg az érettségid, vagy majd az egyetemi vizsgák? De te persze semmiről nem tehetsz akkor se..mert te tanultál. Hát persze, csak nem eleget. Nehogy már olyan természetes dolog legyen megbukni bármilyen vizsgán. Én életembe nem buktam semmiből, pedig már elvégeztem minden iskolát, meg jogsit is szereztem pl. Igenis jogos hogyha a szüleid ki vannak akadva, a te lustaságod miatt fizethetnek.
2012. dec. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim válasza:
85%
Sajnos a pontrendszernek ez a hátránya.
2012. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
92%
22-es, ha tényleg annyit jártál volna iskolába, tudnád, hogy milyenek a vizsgák...pl. egy nyelvvizsga, egy egyetemi vizsga. bizony sajnos előfordulhat ilyen.
2012. dec. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
91%

nahát én is így jártam, 89 pontom lett Telc írásbelin és 90-től van meg amikor megláttam a nagy X-et elkapott a sírás is még a szüleim jöttek oda vigasztalni hogy legalább megpróbáltam stb.. amugy másodjára voltam és egyébként nem fellebbeztem mert már nem volt pénzem, pedig nem nagy összeg 3000 Ft de hát így alakult.....

mellesleg egyedül készültem itthon mivel nem tudtam se tanárhoz se tanfolyamra menni...... DE szüleim még így is örültek h majdnem sikerült most meg már nem is erőltetem mert már nem kell a pontokhoz.......

mellesleg elég undorító dolog azzal jönni, hogy ez csak egy "telc"!!!!

szóval mindenképp add be a fellebbezést ha lehetőséged van rá, elsülhet jól is a dolog.

szóval nagyon nem normális viselkedés ez a szüleidtől...

most nem azért de ezzel már akkor számolni kellett volna mikor befizették neked, nem hinném hogy bocsánatot kellene kérned, azt mondod tanultál becsületesen akkor ne legyen bűntudatod!

2012. dec. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
93%
Nekem felsőfokúm múlott egy két ponton. Szóval tudom milyen érzés.
2012. dec. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%

3 Anyagias vagy és csőlátású.

22 Milyen iskolába jártál te?Mert hogy nem felsőoktatásba,az biztos.


Ne te kérj bocsánatot,nem lehet mindenki tökéletes,az ember néha elbukik.Ilyenkor pont nekik kéne melletted lenni és a legrosszabb,amit tehetnek,az az,hogy a 40 ezer forintjuk miatt nyavalyognak.Ha viszont ez annyira zavar téged,akkor menj el diákmunkára és fizesd nekik vissza,hogy ne sírjon a szájuk.

2012. dec. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
87%

KÖZTUDOTT TÉNY, hogy amikor nem adnak meg 1-2 pontot, az nemcsak szőrszálhasogatás, hanem szándékos újrafizettetés is.


Olyan balf*sz dolgokat követelnek egyes nyelvvizsgákon, amelyeket már az anyanyelvi beszélők sem használnak már se szóban, sem írásban.


Fellebbez, mert egy pont hiánya nem azt jelenti, hogy nem tudod a nyelvet!

2012. dec. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
47%

Mondjuk ez így tényleg gáz. A TELC a legkönnyebb nyelvvizsga, kétszer is elhasalni rajta már művészet. Ráadásul 1 ponttal, az még mindig csak a tananyag 60 %-a lett volna...

De bocsánatot kérni azért túlzás. Kicsit tegyétek félre a témát, a fellebbezés után visszatérhettek rá, hogyan tovább.

2012. dec. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
80%

Én már rég megtanultam,hogy semmi másért nem kell aggódni,stresszelni,dühögneni,szomorkodni amin nem az életed múlik. Főleg nem karácsonykor. Oké,hogy elszállt a pénz,de van ilyen,ez olyan nagy dolog? majd elmész megint .Ez csak egy vizsga .Vannak sokkal de sokkal roszabb dolgok az életben mint elbukni 20 vagy nemtudom hányezer forintot,nem is értem ez hogy tehet tönkre egy karácsonyt.

Bocsánatot ne kérj,ugyan miért? mert emberből vagy ? Ezt a hülyeséget ... sose lennék mérges ilyen miatt a gyerekemre . Inkább vigasztalnám ,gondolom ha nyelvvizsgát tervezel nem vagy egy link nemtörődöm gyerek.

2012. dec. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!