Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is utáljátok, amikor a...

Ti is utáljátok, amikor a párotok elmegy este a haverjaival?

Figyelt kérdés

És hajnal 1-kor vagy még később megy haza...

Beisznak, meg minden..

Én annyira nem szeretem.


2012. dec. 24. 09:30
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
34%

ha hagyod hogy a fejedre nöjjön bárki,és azt tegyen veled amit akar,akkor ne csodálkozz.minek vagy akkor vele,ha valami nem tetszi akkor lépni kell,arra meg ne várj h megváltozzon.

már bocs.

2012. dec. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

Nem, mivel sose volt ilyen párom!

Második házasságban élek, de egyik férjem se járt el, s nem is ivott soha.

2012. dec. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
40%

Hajnali 1-kor????? Azta, lövöd neki a pizsit vagy mi???

Ha én elmegyek este, reggel 5-6 előtt nem nagyon érek haza.

2012. dec. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

nem csak azzal van bajom, hogy isznak, hanem azzal is, hogy egyáltalán elmegy. én nagyon ritkán járok el, leginkább azért, mert sosincs kivel eljárnom.

önző lennék?

2012. dec. 24. 09:42
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nem gyakran teszi, szórakozni meg mindenkinek joga van...

Persze nem négykézláb szokott hazajönni (max. énekelve), de ha előfordulna, sem tépném le a fejét. A fő, hogy hozzám jöjjön haza.

Én kifejezetten örülök, mikor jól érzi magát a barátaival, olyan aranyos olyankor.

2012. dec. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
És igen, önző vagy, ha amiatt vered ki a balhét, hogy nem unatkozik veled otthon...
2012. dec. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

ki mondta, hogy balhézok?

:D

2012. dec. 24. 09:44
 8/41 anonim ***** válasza:
90%

Arról ő nem igazán tehet, hogy neked nincs kivel eljárnod. Az már legyen a te bajod.

Korlátozd le nyugodtan, vagy szétmentek, vagy majd akkor 40 évesen fog a kocsmából hazavánszorogni úgy, hogy körbehányja a fél házat, meg a gyerekek majd látják milyen egy alkoholista apjuk van. Lényeg, hagyd hogy míg fiatal addig hagy csinálja.

2012. dec. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
nem utálom, hadd menjen. ilyenkor áthívom a bnőimet, és berúgunk mi is :D vagy ha kedvem van, akkor elmegyek velük. vagy csak itthon maradok egyedül, néha jó az is.
2012. dec. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Néhányszor bele fér. De ha ez rendszeres tehát heti többször az tényleg gáz. De veled egyáltalán nem jár el?
2012. dec. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!