Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is utáljátok, amikor a...

Ti is utáljátok, amikor a párotok elmegy este a haverjaival?

Figyelt kérdés

És hajnal 1-kor vagy még később megy haza...

Beisznak, meg minden..

Én annyira nem szeretem.


2012. dec. 24. 09:30
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
58%
Nem, nem utálom, én is járok szórakozni a barátnőimmel. Hajnal 1 az nekünk nem késő, ha itthon vagyunk sem fekszünk le ennél korábban, legfeljebb hétköznap. Én éjszakázós típus vagyok, sokszor 2-3-kor fekszek, és 10-kor vagy délben kelek. Ő ugyanilyen. Ha szórakozni megyünk, akkor 10-11 fele indulunk el otthonról, szép is lenne, ha egykor már otthon lennénk. Általában 5-6 fele érünk ilyenkor haza. Én nem szoktam inni, maximum koktélozok, de abból is főleg az alkoholmentest preferálom, ő szokott sörözni, de engem ez nem zavar. Ha minden napos lenne, persze zavarna, de így, ha egy hónapban 1-2 alkalommal elmegy inni és bulizni egyáltalán nem bánom.
2012. dec. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Nem szokott ilyet csinálni, nem iszik, plusz utál későig elleni.
2012. dec. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
69%
22 éves létedre elég besavanyodott egy fapina lehetsz, már ne is haragudj. Mégis milyen alapon várod el egy 23 éves sráctól, hogy otthon üljön a szoknyád szélén? Hadd bulizzon, hadd ökörködje ki magát most, míg fiatal. Azt hittem, egy tipikus 30-as anyuka vagy, aki sárkánykodik, mert a párja haverozik... Mert akkor megértenélek. Esetleg...
2012. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Nem, nem utálom. Amíg rám is van ideje, addig nem zavar, ha elmegy a barátaival inni. Azt kevésbé szeretem mikor ír egy smst, hogy leugranak a velencei tóhoz éjfélkor, de azt is csak azért mert féltem őket. Bár ilyenkor a sofőr persze nem iszik, annyi eszük van.

Na meg akkor jön haza amikor akar, bár azért szeretem tudni, hogy kb. mikor várható.


Az a te bajod, ha neked nincsenek barátaid, de attól még miért baj, hogy ő kikapcsolódik a sajátjaival?

Igen, elég önző vagy.

2012. dec. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Inkább önzőség és féltékenység szaga van.. :)
2012. dec. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Én nem. Mondjuk amúgy sem egy nagyon eljárós típus... de amikor elmegy, én nem tartom vissza (nekem sincs túl sok barátom, haverom, én is ritkán járok el, de a saját nyomorom miatt nem fogom visszatartani... de ha jobban belegondolok, még így is én mentem el többször haverokkal, mint ő :D). Egyszerűen a legtöbb kapcsolatban szükség van az egyedüllétre, más környezetre, mert ha mindig csak velem lenne, megfulladna (és én viszont). Azt mondjuk viszont nem tolerálnám, ha csatakrészegen jönne haza napi vagy heti szinten, de nem is az a mértéktelenül ivós típus szerencsére.


23/l

2012. dec. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Nem utálom. Attól még, hogy együtt vagyunk, igenis menjen el szórakozni, akár velem, akár nélkülem.

És teljesen megértem, hogy ha kimondottan kanbuli van, vagy ha a régi csoporttársaival ülnek össze, akkor nekem ott nincs helyem. Ugyanígy neki sincs helye, ha én megyek a kórustársaimmal bulizni, vagy a barátnőimmel pletykálunk. Sőt, bármennyire is szeretem, kimondottan zavarna, mert nem tudna bekapcsolódni a beszélgetésbe, illetve sok mindent egyszerűen nem tudnánk megbeszélni a jelenlétében (ha a legjobb barátnőmnek épp mondjuk baja van a pasijával, azt nekem elmondja, de a páromra nem tartozik).


Próbáld meg átgondolni a dolgot, és hagyd, hadd menjen. Esetleg szerezz barátokat és járj el te is szórakozni külön is.

2012. dec. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 pirospöttyöslabda1 ***** válasza:
Általában ha egyikünket hívják a barátai, akkor a másik is szervez valamilyen programot. Ha ez nem jön össze, akkor együtt megyünk.
2012. dec. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Nem utálom. Bár én vagyok a mászkálósabb, de volt olyan kapcsolatom, ahol a volt párom még nálam is jobban szeretett haverozni, bulizgatni, iszogatni. Nem napi-heti szinten persze. Ezzel sosem volt gond.
2012. dec. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

nem, sőt, örülök, h vannak értelmes barátai, akivel eljárkál, beszélget, biliárdozik, vagy épp koncertre megy.


néha iszogatnak is, de legtöbbször kocsival megy, így inkább józan bulik vannak. ennek kifejezetten örülök, de ha inna néha, az sem gond, csak ne a földig. egyszer volt egy nagyon komoly berúgása, én leheltem bele életet, és ő is elég kellemetlenül érezte magát. azóta nagyon tudja tartani a mértéket :D sebaj, nem haragudtam, elvégre a párja vagyok, és ilyen helyzetekben is segítek neki.


múltkor pl kiugrottak Bécsbe a haverjaival, és délben jött haza. akármilyen hihetetlen, de nem voltam rá se mérges, se féltékeny. együtt is eljárunk mindenhova, ha épp úgy van kedvünk, akkor Bécsbe is :) elég spontán ember, ezt szeretem benne :)


szóval nálunk ez nem téma. ameddig tudom, h jól van, normális emberek közt, nem csinál ökörséget, addig menjen ahova jól esik, hiszen egyszer vagyunk fiatalok, ha gyerekünk lesz, akkor úgyis megváltozik az életünk ilyen téren.

2012. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!