Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is utáljátok, amikor a...

Ti is utáljátok, amikor a párotok elmegy este a haverjaival?

Figyelt kérdés

És hajnal 1-kor vagy még később megy haza...

Beisznak, meg minden..

Én annyira nem szeretem.


2012. dec. 24. 09:30
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
38%
Kamu kérdés, a kérdező pasi.
2012. dec. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

nah már most a kérdés alapvetően tartalmazza annak a feltevés helyességét, hogy szoktál érte balhézni: ti is utáljátok?


na már most, azért nem jársz el mert nincs kivel vagy mert alapból nem vagy bulizós fajta? ha azért mert nincs kivel akkor csupán irigy vagy, mert neki van kivel. ha meg nem vagy bulizós fajta akkor szimplán önző.


én se vagyok bulizós fajta, sose csináltam belőle gondot ha elment a haverjaival. csak egy valamit kértem tőle, hogy ugy jöjjön haza hogy lehetőleg ne ébredjek fel rá...

2012. dec. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utálom mert a párom nem jár el, ha szórakozás akkor együtt megyünk, a barátai meg nem ilyen ivósak.
2012. dec. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
0%
Ez az iszunk egyet a barátaimmal, mindig tökéletes alibit szolgáltatott a pásztorórákhoz. :)))))
2012. dec. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretne elmenni, nyugodtan mehet, minden lelki furdalás nélkül, és akkor jön haza, amikor szeretne. Nem tizennégy évesek vagyunk, és én semmiképpen nem az anyukája vagyok, hanem a barátnője, a szerelme.


Tudja, hogy kapcsolatban van, amiben megkap mindent, de vannak akik igénylik, hogy néha elmenjenek otthonról a haverokkal sörözni, biliárdozni.

Én is eljárok a barátnőimmel, ha épp olyanom van.


Bár a legjobb bulik azok, ahová együtt megyünk.

2012. dec. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
38%
Nálunk nincs ilyen,mert se nekem nincs baráti köröm,se neki.De ha valamelyikünk néha összefut egy alkalmi haverjával szökőévben egyszer,azért valahol ott bujkál a féltékenység,de szerintem ez tök normális,mert csak mi vagyunk egymásnak.Nektek kell rendezni.
2012. dec. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Az én párom nem szokott kocsmázni (mármint ilyen szinten), meg nem is részeges, viszont el szokott menni olykor-olykor a barátaival meginni valamit. Ők ilyen gyerekkori barátok, ilyenkor persze hív engem is, de általában hagyom, had bontakozzanak ki. :D De amúgy sosem szokott részegen hazajönni.

Addig én otthon elvagyok, olvasok, netezek, pihenek...stb.

Én is el szoktam menni külön is, az én gyerekkori barátaimmal, meg nagyon nagyon sokat vagyunk együtt, meg el is megyünk ide-oda (a közös barátainkkal is), szóval nincs probléma :)


Amit te csinálsz, az tényleg önzőség. Keress barátokat aztán menj te is el!! Vagy foglald el magad, keress valami hobbit.

2012. dec. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! A párod nem egy kutya, akire pórázt kell raknod. Törődj bele, neki megvan a saját baráti köre. Örülj neki, hogy inkább ott vezeti le a feszültséget, mint rajtad. Gusztustalan, hogy az a felfogásod van, hogy csak veled kellene a nap 24 órájában lennie. És igen, önző vagy, és sajnálom a párod, hogy ilyen egy önző p*csával áldotta meg a sors. Adjonisten.
2012. dec. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
18 éves lány vagyok, párom 20. 2 éve vagyunk együtt. Sose volt bajom a házibulikkal, a baráti társaságával, nyugodtan mehet, ha hívják, esetleg segítek neki, ha éppen szeretné, mert ő is megtenné értem. Sosem aggódom, hogy megcsal vagy valami, annyi a kikötésem, hogy viszonylag vigyázzon magára. Első dolga felhívni még részegen is, hogy ha hazaért és pihenni fog most már. Ő is elenged engem bulizni, ha arra támad kedvem, bár én nem vagyok annyira bulizós. Együtt vele sokkal jobb. De a szerelmem és ezért nem vonom meg tőle, amitől jól érzi magát, mert szeretem. Én is el tudom magam addig foglalni.
2012. dec. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
65%
soha nem ment el...este...főleg nem, alkoholizálni. még 20 évesen sem... van, hogy elmegy focizni a haverokkal...de kb ebben ki is merül a haveros téma. 28/nő
2012. dec. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!