Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves meleg vagyok attól...

15 éves meleg vagyok attól félek hogyha elmondom szüleimnek kitagadnak a családból! Meg lehet ezt tenni? Utána hova mehetnék?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 10:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
4%
Itt minden harmadik ember meleg? :D naponta legalább két ilyen kérdés van
2012. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
3%
Természetesen meg lehet tenni. Érthetö, ha elküldenek a náthásba. Szépen elmész a meleg társadhoz, akivel eltartjátok egymást.
2012. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

minek akarod elmondani nekik?


a szexuális életed a te dolgod és magánügyed, majd elmondod akkor ha komoly kapcsolatod lesz (nem tinédzserkori komoly kapcsolat, hanem igazi, felnőtt kapcsolat majd évek múlva).


addig csak kísérletezz, bulizz, éld az életed, de próbáld meg elfojtani a kényszert hogy világgá kürtöld, minek... majd ah nem lesz sose barátnőd, elkezdik sejteni talán és nem lesz olyan sokkhatás szerű... ? meg ennyi idősen barátot, barátnőt bemutatni és coming outolni hülyeség sztem ha a szülők alapból konzervatívak...ha kapcsolatod is lesz tiniként úgysem valószínű hogy életed végéig tart, cak egy állomása az életednek.

ha van párod attól meg hazaviheted bemutatod, ez itt józsi, megyünk focizni, filmet nézni azt ennyi.


idővel meg vagy rájönnek vagy nem, de olyan szitukba ne keverd magad ami lesokkolhatja a szülőket, ne nyithassanak rátok stb, és sajna a mai világban ennyi idősen utcán stb sem kell mutatni, pár év múlva igazán ráér. csak a belső kényszert fojtsd el hogy a szüleidet sokkold ezzel (kivéve ha nagyon lazák és bármit meg tudtok beszélni és nem homofóbok hanem jó fejek, akkor természetesen elmondhatod)


ha szűklátóköráek akkor sme valószinű hogy kiraknak de lehet hogy elfojtják, átmennek tagadásba megpróbálják kinevelni belőled stb..inkább ettől kiméld meg magad, épp elég probléma az identitáskeresés ennyi idősen, nem kell plusz problémákat a nyakadba varrnod


30N.

2012. dec. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
68%

Szia!

Úgy gondolom, hogy nem tagadnának ki! ( bár nem ismerem a szüleidet.. )

De szerintem ez amúgy is fölös teher lenne mindkét fél számára, már ha ezt elmondanád..

Gondolj csak bele..

Nem..

Szerintem ne mondj nekik semmit..

Várhat még magára a tálalás, hidd el!

Ne is aggódj e miatt, csak nyugodj meg!

Lehet, hogy néha legszívesebben eléjük ordítanád, hogy:

Apa, Anya MELEG VAGYOK!

De ne tedd!

Fölösleges!

Idővel, ahogy már előttem is mondták ráér ha már valamilyen komoly kapcsolatod lesz! :)

2012. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
25%

Keress meg egy meleg szervezetet. Lehet, hogy tudnak segíteni. Rengeteg gyermektelen meleg pár van. lehet, hogy az egyikük befogad. Ha sikerül találni ilyet, akkor csomagolj és lépj le a "régi" szüleidtől minden szó nélkül.

Ha végig titkolózol, azzal csak tönkre teszed magad.

2012. dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

#14 -es vagyok!

Igaza van az előző válaszadónak is!

Ha valóban teher magadban tartani akkor keress valakit akiben megbízol és oszd meg vele!

Amúgy, hogy fogadnád ha tényleg kitagadnának?

Mérlegelj!

Mi lenne nehezebb??

A szüleidet elveszíteni, vagy nem megosztani velük és keresni valakit akivel beszélhetsz erről ?!

2012. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
szivesen elmennék innen!
2012. dec. 29. 08:21
 18/24 anonim ***** válasza:

#15-ös:

Szerencsére szó nélkül nem léphet le otthonról, amíg a szülei a hivatalos gondviselői.

2012. dec. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
:( most kom?
2012. dec. 29. 08:35
 20/24 anonim ***** válasza:

08:34


A homofóbia elég indok arra, hogy a szülők elveszítsék a jogaikat. Veszélyeztetik a saját gyereküket.

2012. dec. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!