Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet így élni? Volt már...

Lehet így élni? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
26 év házasság...megszokás és már undor is. Még leírni is szornyu! Jó ember, de engem idegesít..elhízott, budos a lába, vagy horkol, vagy szipog...boldogságra vágyom
2012. dec. 27. 10:23
1 2 3 4
 1/33 ZETAS válasza:
15%

Igen lehet. Lehet így élni.

Menj el dolgozni és megoldódnak a gondjaid.

2012. dec. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha boldogtalan vagy,akkor hagyd el,de számolj vele,hogy ezek a rossz tulajdonságok sokakban megvannak,vagy vannak helyettük még ettől is rosszabb tulajdonságok,csak a kapcsolat elején nem derülnek ki.Viszont ha a férjed jobban figyelt volna magára,akkor ezt meg lehetett volna előzni.Jó döntést!
2012. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
17%
Jóban rosszban, szegénységben boldogságban emlékszel még rá?
2012. dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%

Próbáltad esetleg finoman tudtára adni, hogy ezek téged zavarnak?


Lehet ha mással újrakezded 2-3-4 év múlva ugyanez a kérdés fog előkerülni. Mármint az első időszak mindig szép, ugye az újdonság varázsa (nem találtam nagyobb közhelyet)...

2012. dec. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
44%

Csak rajtad múlik, hogy hogyan állsz a másik hibáihoz. Ha szeretni akarod, tudod is szeretni vagy legalább elfogadni.

Mindenkinek vannak hibái. Ha jönne egy másik ember az életedben, annak is lesznek hibái, amik idővel zavarni fognak.

Ha elhízott, próbálj diétás, kalória szegény ételeket főzni.

Ha büdős a lába, tégy neki ajánlatot, hogy szívesen megmaszíroznád a lábát, ha előtte kicsit beáztatja...

Horkol: sok ember horkol, erre is van megoldás.

Csak rajtad múlik, hogyan szeretnél érezni.

2012. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Üzenem, dolgozom. Igen, próbáltam vele beszélni, de ő nem érti, miért zavarnak engem ezek a dolgok...
2012. dec. 27. 10:51
 7/33 anonim ***** válasza:
70%
Jól eligénytelenedett a férjed... Egy dolog a házasság, ha nem vagy boldog, akkor válj el.
2012. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
17%
milyen nemű vagy?
2012. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
2012. dec. 27. 10:56
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele még erről. Tulajdonképpen nem is feltétlen kell megértenie, hogy téged ezek miért zavarnak, bőven elég, ha elfogadja és a kedvedért változtat.

Lefogyni például segíthetsz neki, egyetek diétás ételeket, és járjatok együtt mozogni. Így erős motivációt fogsz jelenteni számára.

A büdös láb is megoldható probléma, valószínűleg gombás, szóval irány a bőrgyógyász. Addig pedig használjon lábdezodort, drogériában könnyen beszerezhető.


De szerintem nem ez a probléma. Ha boldog lennél mellette, ezek ellenére lennél az. Valami mással van bajod, ezért idegesítenek ezek a dolgai. Azt próbáld meg kitalálni, mi az igazi baj, mert valójában azt kell megoldani.

2012. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!