Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet így élni? Volt már...

Lehet így élni? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
26 év házasság...megszokás és már undor is. Még leírni is szornyu! Jó ember, de engem idegesít..elhízott, budos a lába, vagy horkol, vagy szipog...boldogságra vágyom
2012. dec. 27. 10:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
És hogyan adtad a tudtára? Mert azt is sokféleképpen lehet.... Szerintem ezzel elkéstél. Ha már undort érzel iránta, akkor már nem hiszem, hogy képes vagy rá, hogy segíts neki leküzdeni ezeket a dolgokat. A horkol, szipog dolgok olyanok, amiken nem biztos, hogy lehet segíteni, horkolás ellen menj a másik szobába aludni (sokan teszik ezt, ha egyébként minden más rendben van a házasságban, akkor ettől nem távolodnak el). Az elhízása leküzdésében is lehetnél partner (lehettél volna korábban), főzz olyan ételeket, amik nem hizlalják. Pl. ne csülköt főzz, hanem csirkemellet. Nem kell salátán élnie, de okosan kellene rá főzni. Büdös a lába: bőrgyógyászat, mert lehet, hogy ott kell keresni az okot, de ideiglenesen megteszi, ha veszel neki valamilyen lábápoló szert. Mondjuk véleményem szerint ezek a problémák egy házasságban (ahol igazán szeretik és tisztelik egymást a felek) nem lehetnek boldogtalanság okozók, nem lehetnek válóokok. Ezektől sokkal súlyosabb problémák miatt kerülhetne sor normál esetben válásra. Az már sokkal inkább probléma, ha valamilyen módon eljutottál arra a szintre, hogy undort érzel, az más kérdés, hogy a fenti okok miatt okos ember nem jut el idáig, hanem időben elkezdi megoldani a gondokat.
2012. dec. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Ja, megoldani. Azt hiszitek nem próbáltam? Mindig megigéri, hogy lefogy, de csak hízik..zugevő. Az ő lába meg szerinte nem büdös. Lehet,hogy ez kifogás..lehet..vagy következmény..nem tudom. Már kulon szobába alszunk..meg vagy egy éve nem nyúlt hozzám. De nem is kívánom őt.Egy igazi férfit viszont igen. De nem teszek ennek érdekében semmit.
2012. dec. 27. 11:27
 13/33 anonim ***** válasza:
42%

11


Ezért írtam, hogy sosem szerette a srácot, mert ezeket csak az írja, és hozz a fel kifogásnak.

Egy nő ha bármit érez, tesz a dolgok ellen, és nem hagyja, hogy a társa ilyen állapotban legyen...


Tudod kedves kérdező, még ha valaki nem is szereti a másik embert szerelemmel és valódi mély érzéssel, akkor is törődik a másikkal, mert egy fedél alatt él vele, és mert egykor felelősséget vállalt érte.

Egy valódi ő odafigyel... büdös a lába? vegyél neki bőr cipőt, vidd el a dokihoz, ápold és segítsd.

Elhízott? nem mindig a kaja a ludas az elhízásban az esetek nagy többségében lelki rejtőzés áll.

Horkol? mennyiből áll megbökni? vagy megkérni, hogy forduljon oldalra? Szipog? na és, meg van fázva, egy jó C vitamin csodákra képes-te nem voltál megfázva még?

2012. dec. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
10%

13+


*büdös a lába? vegyél neki bőr cipőt, vidd el a dokihoz, ápold és segítsd.Figyelj oda, hogy naponta kétszer tusoljon+minimum cseréljen zoknit míg rendbe nem jön.

2012. dec. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
84%

Azért a kommentjeidből te sem lehetsz egy könnyű eset. Ha ennyire undorodsz, miért nem válsz el? Így ez nem élet. Zugevő. Mit eszik titokban?

Én komolyabb problémák miatt váltam el. Ami számomra komoly probléma, ha az egyik fél akar, a másik fél nem akar gyereket. Vagy ha az egyik fél szeretne önállóan, szülők nélkül lakni, a másik fél pedig nem, mert az a kényelmes, ha nem kell a családfenntartó szerepét játszani. Számomra az ilyen kaliberű dolgok komoly problémák, de a büdös a lába, hízik, azok kellemetlen problémák, de ha komoly, mély érzelmű kapcsolat van közöttünk, akkor minden megbeszélés kérdése. Vagy nem jól közelítetted meg a témákat vagy a férjed mégsem annyira jó ember, ha számára a te véleményed, a te boldogságod semmit nem jelent....

2012. dec. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
87%

*de csak hízik..zugevő.


Mert boldogtalan, és rejtőzik. Mert nincs pozitiv feltöltődése, nincs öröm az életében.


Mikor nevettetek egy jót-de úgy igazán? mikor figyeltél erre, hogy egy kis vidámságot csempész a napjaiba?

2012. dec. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
89%

Te biztos 26 év után is ugyanaz a karcsú, feszesbörű, feszes mellű, feszes hüvelyű, ránctalan, szépfogú, dúshajú, topmodel vagy.

Meg tudom érteni, hogy jobbra vágysz...

2012. dec. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
16%

*Mikor nevettetek egy jót-de úgy igazán? mikor figyeltél erre, hogy egy kis vidámságot csempész a napjaiba?

És mielőtt felhorkannál: igen, ez a nő dolga,aki összefogja a családot és odafigyel a hozzátartózóira.

2012. dec. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes, ha férfi teszi fel a kérdést, akkor biztos az lenne minden válasz, hogy menj el futni vele, vedd rá a napi 3x-i lábfürdésre, egy nőnek igenis az a feladata, hogy kívánatos legyen...


Egy férfi miért lehet disznó? Neki miért nem kell semmit csinálnia? A kérdező férje sem szeretheti a kérdezőt, ha hagyta odáig elfajulni a dolgokat, hogy a felesége undorodik tőle.


De a nő a hibás. A nő ne legyen boldog. A nő kussoljon, takarítson, főzzön, és tudja, mikor fogja be a pofáját, különben joggal b@sszák szájba.


Helló, 2013!

2012. dec. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
80%
Nem netről kell leszedni unalomig ismételt csábítási trükköket,aminek a rendszerint vége kudarc, hanem érzelmeket és szeretetet vinni a másikhoz, hogy amikor látod hogy el van kámpicsorodva, megsimogatni a fejét, és biztatni, hogy a nehézségnek vége lesz, és tartson ki..
2012. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!