Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hétvégén szakított velem a...

Hétvégén szakított velem a barátom másfél év után. Van értelme szerintetek az alábbi dolgoknak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen megőrülök, mert én szerettem őt, padlón vagyok és tehetetlen. Tegnap világossá tette, hogy soha többé nem lát esélyt az újrakezdésre. Csak jön a karácsony és nem bírnám ki nélküle. Arra gondoltam, holnaptól ismerkedni kezdenék akár a neten is, hátha jön valaki, aki addig el tudja feledtetni velem Őt. Nem akarok kihasználni senkit, de hátha felfigyelnék valakire, akit szomorúan is észreveszek. Ismerkedjek vagy nem?

2012. nov. 22. 17:52
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Én 19/l ő 20/f
2012. nov. 22. 17:57
 2/18 anonim ***** válasza:

én is így voltam vele csak én fiúba..komoly kapcsolat után kicsit tehetelen voltam...de most ujra kész vagyok egy kapcsolatra..


neked fel a fejjel és nemhinnémh lenne több esély arra h ujra együtt legyetek mert ha ő így döntött akkor az úgy is marad...sajnos


sajnálom...


23/f

2012. nov. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Miér ne ismerkedhetnél beszélgetni tök jó dolog,meg dumálni.

Egyrészt elfeledteti veled másrészt jól érzitek magatokat meg egymást is :))))))))))) Ez vicc volt a végére ;)


25Ffi

2012. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
tudom és ha lenne rá esély h kibéküljünk akkor nem gondolkoznék h ismerkedjek-e v ne mert akkor rá várnék. de így h tudom h nem kellek neki, nem akarok egyedül sirni a szobában! ezért kérdeztem h szerintetek rossz ötlet-e máris elkezdeni ismerkedni
2012. nov. 22. 18:06
 5/18 anonim ***** válasza:

2. dik vagyok----

szívesen beszélgethetünk és akár tanácsot is adhatnék ha gondolod..

2012. nov. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! lehet h korai még de akkor elkezdem. csak még ki kell találnom h hol.
2012. nov. 22. 18:07
 7/18 anonim ***** válasza:
25Ffi szívesen dumálok veled,én is átestem hasonló szitun igaz még pulyaként de majdnem öngyilkos lettem akkor 15évesen. :O
2012. nov. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszi igazából olyan helyen szeretnék ahol azért több kiderül az emberekről már mielőtt beszélgetésbe kezdenénk, mert én se akarok zsákbamacskát árulni meg szeretném látni, kivel beszélek. de nagyon köszi, h felajánlottátok, és ne értsétek félre légyszi!
2012. nov. 22. 18:10
 9/18 anonim válasza:
0%

Ne tedd várd ki az igazit nem számít,hogy karácsonykor

nincsen veled egy fiú!!!!!

VÁRD KI AZ IGAZIT aki örökké fog szeretni!!!!!!!

de ehhez te neked is alkalmazkodnod kell

Ha ez elött pl:teherbe esel. lemondhatsz a boldogságról

örökre azt ajánlom,hogy ne veszítsd el a szüzességed

házasságod elött.akkor garantáltan boldog leszel az igazival.

Viszont ha már nem vagy szűz akkor bánd meg teljes szívedből

2012. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
ööö köszi!
2012. nov. 22. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!