Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen naív,...

Csak én vagyok ilyen naív, hogy azt hiszem, hogy a párom ha beteg vagyok ápolni akar ahelyett, hogy elmenjen szórakozni?

Figyelt kérdés
Persze,hogy inkább elmegy szórakozni én meg punnyadjak itthon egyedül, ő meg tojik rám....mert a haverok a legfontosabbak....
2012. dec. 27. 18:45
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
69%
Ez teljesen helyzetfüggő.Ha te igényelnéd a társaságát,akkor önzőség volt a részéről,hogy így otthagyott téged.Viszont az is lehet,hogy te vagy önző,mert lehet,mindig kitalálsz valamit,hogy miért ne menjen el haverozni és a betegség is csak egy kifogás.Mi ezt honnan tudjuk?
2012. dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Ma a fejéhez vágtam,hogy elment,miközben én meg betegen fekszek. Nem érti,hogy ez miért baj?! Azzal jött nekem,hogy én hisztizek.Alaposan át kell gondoljam,hogy van-e így értelme ennek az egész kapcsolatnak...
2012. dec. 28. 20:41
 33/34 anonim ***** válasza:
61%
Nem, nincs értelme így a kapcsolatnak ha a párodnak nem lehet egy szabad lélegzetvétele sem.
2012. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
44%
tényleg hisztizel. mit tudna csinálni melletted? nézi, ahogy alszol? nem arról van szó, hogy egész nap rád se néz, hanem hogy egy estére elmenne a haverjaival kikapcsolódni. ne játszd a halálos beteget, nem vagy az. (és igen, én is nő vagyok)
2013. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!