Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok erről?

Mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés
Van két rokon (elég közeli) kivel évikig rajtam kívülálló okok miatt nem tudtam tartani a kapcsolatot. Aztán meglepetésemre küldtek ajándékot, igaz azért mert összefutottak a szüleimmel. Ezután felvettem velük újra a kapcsolatot, az első egy-két évben nagyon gyakran hívtuk egymást stb..sokat találkoztunk sokszor ott voltam, mondták hogy menjek is stb. Aztán az utóbbi évben arra lettem figyelmes hogy csak munkanapokon délután érnek rá, hm mondom oké, csak furcsállottam hogy egy nyomorult szombat sem jó (akkor minek mondják, hogy hívjak)Azt tudni kell róluk, hogy nem sokan járnak hozzájuk. A karácsony második ünnepét mindig náluk szoktam tölteni, most is írok nekik, erre azt írja, hogy túlzsúfoltak a napok, jobb lenne 27e, mondom oké, tegnap kérdem na hogy teltek az ünnepek, erre ők, hát olyan sehogy...képzelem mennyire túlzsúfoltak lehettek. Szóval én nem akarok senki terhére lenni, kezd bejönni nekem az élet anyagilag is, mindenképpen, csak azt nem értem, hogy mire ez a duma, hogy jelentkezz ha a tetteikkel nekem úgy tűnik azt kommunikálják, hogy max munka után 1-2 órára van rám idejük. Nem szeretem az ilyen ál-kapcsolatokat, azon gondolkodom, hogy teljesen megszakítom velük a kapcsolatot. (Nem nagyképűségből de én irigységre gondolok, mert az egyik nem dolgozik, abból él, hogy kimegy külföldre pár hónapra takarítani és itthon elszórja, a másik meg utálja a munkáját már, nekem meg elég jó munkám van jó fizetéssel) Akinek volt türelme elolvasni az mit gondol erről?:) Köszi:) 24F
2012. dec. 28. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem állj oda eléjük, és kérdezd meg kerek-perec, hogy le akarnak-e rázni, mert ez esetben ne sunnyogjanak, semmi akadálya... Aztán úgysem fogják azt mondani, hogy terhükre vagy, de azért a hebegés-habogásból látszani fog, ha így van.
2012. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is beszélnék velük erről, nálunk pl. szinte tabu a hétvége, mert a párommal annyit dolgozunk, rohangálunk, hogy hétvégén egymásra szeretnénk koncentrálni, vagy a szűk családra:)
2012. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:)
2013. jan. 2. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!