Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyos-meny rossz viszony, mi...

Anyos-meny rossz viszony, mi a megoldàs?

Figyelt kérdés

leirnàtok hogy oldottàtok meg hogy a csalàdi bèke is meglegyen,de ti se kapjatok idegbajt anyotol?

/mindig mindenèrt leszol,beleakar szolni,hogy kène neveljem a gyereket(hozzàteszem màr a 3.ik gyerek ès eddig semmi gond nem volt)ha jon,àrgus szemmel figyel,majd hazamegy ès jol àtbeszèlik,2 nap mulva meg visszahallom màsik rokontol... rengeteg ilyen kis "apro"dolog van ami bosszant,viszont keresem rà a tokèletes megoldàst.a leszarom tabletta nem mukodik.fèrjemmel beszèltem,de nem sok sikerrel,o is a leszarom tablettàt ajànlotta.


2012. dec. 29. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig működjön.Hallgasd meg,és csináld úgy,ahogy Te akarod.
2012. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Nagyrészt ne foglalkozz vele.

2. Az anyós csak akkor jöhet, ha meghivjátok vagy legalább egy nappal elöbbre bejelentkezett.

3. Ha megjegyzéseket tesz, akkor higgadtan megköszönöd a tanácsot: köszönöm anyuka, de szerintem az én módszerem is jo, ezután is úgy fogom csinálni.

4. A rokonokat meg nem kell meghallgatni, pletyka minding lesz, ha azzal foglalkozol, hogy ki mit mondott, akkor sosem lesz nuygalmad.

2012. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még a gyerekek születése előtt megszüntettem vele minden kapcsolatot. Azóta lett nyugalom. Amúgy évekig próbáltam vele jól kijönni, szóval sokáig nem adtam fel, de vele lehetetlen...
2012. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem találkozom anyósékkal.

Egyszer, x alkalom után nagyon bunkó volt velem após.

Férjem egyelőre nem erőlteti.

2012. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ez a baj,tul kozel laknak,csak ugy beàllitanak.nagyrèsz nem is mutatom hogy zavar a jelenlètuk,probàlom nem felvenni a beszolàsokat.de belul meg szètrobbantok.

karàconykor is megjelentek egy "ajàndèkkal" amit kifejezetten kèrtem hogy ne vegyenek meg mert mi akarjuk kivàlasztani.a baj hogy utàna a fèrjemmel veszekszek,vele vagyok bunko hogy nem birja lerendezni a szuleit.de azt vettem èszre hogy 2 felè jàtszik.nekem ezt mondja(hogy ne idegeskedjek,esetleg ne vitàzzak)anyosnak meg ugy mondja hogy o ne sèrtodjon meg.èrtem èn hogy szeretjuk a csalàdi bèkèt..na de ilyen àron?mar lassan benne sem bizom.

2012. dec. 29. 13:47
 6/11 A kérdező kommentje:
de jo nektek.... :) ès de rossz nekem.az èn szuleim 700 km re vannak az ovè 6 utcàra.az èn csalàdom nem fogta mèg kèzbe,nem làtta mèg èloben a fèl èves lànyomat,az ovè jon amikor akar,a retkes budos cigis kezèvel fogdosnà a gyereket.nem is ezzel van a baj/dehogy nem annyira utàlom oket/azzal hogy èvek utàn is a vèremet szivnà az o csalàdja.attol fuggetlenul hogy nem megyek kèrni sose semmit,nem panaszkodunk hogy nem birjuk a szàmlàkat fizetni stb.de neki semmi nem jo,lenne kirol beszèljen de nem..neki csak rolam kell,èn vagyok a cèlpont mert elvettem tole a kicsi fiàt aki eltartotta,ugrott minden szavàra.
2012. dec. 29. 14:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Na ezt nem jól csináljátok. Mi az, hogy hivatlanul bármikor elmehetnek hozzátok? És ha éppen szexeltek, akkor mi van? Vagy épp el kell mennetek valahová? Le kell tisztázni, hogy a ti lakásotok, így elvárjátok, hogy jelentsék be, amikor érkeznek. Én párszor biztosan nem nyitnék ajtót vagy azt mondanám, hogy csókolom anyuka, nekem most el kell mennem, úgyhogy majd máskor egyeztetünk időpontot és úgy jöjjön. Az nem jó, hogy nem szólsz semmiért, nem látja rajtad a kutya sem, hogy nem tetszik valami, te pedig belül robbansz. Legyél határozott, persze nem nekiesve, hanem első körben kedvesen. De ezt már rég meg kellett volna tennetek a férjeddel.
2012. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ohh a fèrjemmel màr kismillioszor veszekedtem a csalàdja miatt.semmit nem èr.mint irtam ugy forgatja a szavakat hogy senki ne veszekedjen.pedig baromi pofàtlansàgnak tartom a csalàdja rèszèrol ezt a fajta viselkedèst.
2012. dec. 29. 21:31
 9/11 anonim ***** válasza:
És ha te nem lennél hajlandó beengedni anyósékat, akkor a férjed mit lépne? Összeveszne veled? Ebben az esetben bizony ebből még komoly gondok lehetnek, ha ezen nem változtat a férjed.
2012. dec. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ajtót alapesetben zárva kell tartani, és csak azt engedni be, akit akarsz. A férjedet meg nem ártana helyretenni, illetve ha nem akar megérteni, akkor ha beállit az anyós, te menj el sétálni, az anyóst meg hagyd ott a férjeddel - természetesen extra kaja/ital nélkül.
2012. dec. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!