Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék párkapcsolatot és...

Szeretnék párkapcsolatot és később családot. Külföldön a nők kevésbé felszínesek?

Figyelt kérdés

Csak az a baj, hogy nem tudok rendes párkapcsolatot kialakítani, mert már lekéstem róla. Az össze korombéli rendes lányt már elkapkodták előlem, maradtak a felszínes libák, akiknek ugye nem felelek meg.


Amúgy is rossz ebben az országban a gazdasági helyzet miatt. Szerintetek ha külföldre megyek nem csak anyagilag járnék jobban, de talán sikerülne megtalálnom a Nagy Ő-t is?

Úgy értem, hogy ott vajon kevésbé felszínesek a huszonéves nők?


2012. dec. 29. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Na! Még egy nyafka pasi!

Mindenhol beleakadhatsz egy felszínes nőbe, ez nem egy adott ország sajátossága.

2012. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem az ország sajátosságára gondoltam, hanem a társadaloméra.
2012. dec. 29. 18:48
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"Társadalom". Szép kifejezés.. Tudod, mit jelent? Van mai magyar társadalom, van globális értelemben vett társadalom.

Ez egy globális társadalmi jelenség.Külföldön is orra buksz majd pár ilyenben.

2012. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne általánosíts! Nem igaz, hogy nincs normális nő Magyarországon, akár a huszonévesek között. Igenis vannak. Elhiszem, hogy sok idióta p*csa van, de azért nem mindenki az. És igen, vannak normális, rendes nők, akik épp szinglik. Nem hiszem, hogy külföld másabb lenne, de Te tudod, hogy döntesz...

22/N

2012. dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Még gyűjtök pénzt a kiútra. És remélem ott majd megtalálom a Nagy Ő-t.

Ezt Magyarországon lehetetlennek látom :(


A rendes nők már le vannak foglalva.

2012. dec. 29. 20:05
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
Egyszerű, a foglaltak közül válassz, ha neked azok tetszenek. Amennyi válás van, nemsoká szabadok lesznek.
2012. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az ÖSSZES rendes lány foglalt, nem? :) Megszámoltad? :D Ne viccelj... valószínűleg nem jó helyen keresgélsz...

Megkérdezhetem, hány éves vagy?

2012. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Te magad vagy felszínes, ugyanis nem ismered az összes korodbeli lányt, de elkönyveled őket. Ne haragudj kérdező, de szerintem te se kezdenél egy 120 kgos nővel, aki örülne egy férfinek aki elfogadná... Még mielőtt lepontoznád a válaszom, ami a teljesen rosszindulat-mentes, gondolkozz el hogy mi lehet a valódi ok amiatt nincs barátnőd, mert általában mindenki ott keresi a hibát magán, amit másokon talál. - mindenki magából indul ki.

Másrészt nem tudom hogy észrevetted e már, de én nagyon sok nem vonzó embert látok boldog házasságban, párkapcsolatban.

Külföldön is vannak szemét nők, de vannak kedvesek is, ahogy itt, Magyarországon is vannak. Ha kimész külföldre nehogy koppanj, hogy aztán lenéznek téged, mert magyar vagy. Sajnos ilyenről már hallottam.

De mégegyszer elmondanám, hogy talán magadban is keresni kellene valami hibát, nem másban. Lehet hogy belsőleg nincs hibád, nem tudom, nem ismerlek. Erre neked kell rájönnöd, ha unalmas vagy, esetleg nem vagy határozott, nyávogós vagy, vagy feltűnő az ápolatlanságod? Ha ilyen vagy akkor külföldön se fogsz nagyon sokra menni :S

Nem volt szándékom megsérteni téged :) mindössze tudom hogy milyen a felszínesség és jó pár pasinál is észrevettem már, de tudom hogy vannak normálisak is!

2012. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves 8as!


Feltételezem, hogy nő vagy. Igen, nem kezdenék 120 kg-os nővel, sőt még 80-90 kg-os nővel sem! Miért? Mert fontosnak tartom az egészséges életmódot, tehát az életfelfogásunk és az életvitelünk sem azonos azon kívül, hogy nem is tetszenek.

Ezen kívül én is mindent megteszek a szép testért. Konditerembe járok, futok, biciklizek.

Ezen kívül csúnya sem vagyok (egyetlen bűnöm, hogy nem úgy nézek ki, mint Brad Pitt vagy Justin Bieber...

Szép a bőröm (nincsenek pattanásaik, sem keléseim), rendszeresen borotválkozok, rendszeresen járok fodrászhoz, naponta tusolok és mosok hajat, továbbá koromhoz illően öltözködök.


Csak a gond az, hogy én 3ból 2 lányt vonzónak találok külsőleg, addig a nők 10ből 1 pasit találnak vonzónak, és rendszerint velük járnak, vagy értük állnak sorba. (vagy kalandoznak velük, ha nem tudják kivárni a sorukat)



Kedves válaszoló: olyan lányt nem is várok el külsőre mint amilyen én vagyok, mert arra már rájöttem, hogy az a lány, akinek jó alakja van, csak címlappasikkal hajlandó szóba állni.

Úgyhogy bizonyos kereteken belül pár plusz kiló nem riasztó.


Különben 24 éves vagyok. És diplomás. (mielőtt egy tanulatlan, kövér, kopaszodó, alkoholista pasinak tartanál, aki jó nőt keres ;) )


A magyar mentalitás miatt akarom itt hagyni az országot. Ami a hétköznapokban és a társkeresésben is megmutatkozik.

Konkrétan: ha nem vagy gazdag, vagy nem vagy jóképű le se köpnek.


És nem egy-két randim vagy kapcsolatom volt már eddig... a tapasztalat az, hogy ha talál egy anyagilag, külsőleg jobbat akkor lelép. Én meg csak ugródeszka lehetek maximum. (amiből nem kérek)

2012. dec. 30. 09:22
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

De a belső értékeidről egy szót sem ejtesz..

Ki a felszínes?

2012. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!