Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen esélyeim vannak?...

Milyen esélyeim vannak? Válófélben lévő 29 éves nő vagyok 3 éves gyerekkel. Szeretnék párkapcsolatot, de nem férjet, nem csak szexet. Amolyan együttjárást. Szerintetek megtalálhatom azt a férfit akinek ez megfelel és közben a kicsivel is jól bánna?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, minden lehetésges. De ez sok mindentől függ: hol élsz, hogy nézel ki, milyen a természeted...
2012. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Semmiképp ne a gyerekkel indíts az elején. Az még a normálisabb pasikat is elriasztja, ha azt látják, hogy ők apapótléknak kellenek és nem férfiként.


Amúgy miért ne lehetne?

2012. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ha ez neked erőt ad, én ismerek olyan nőt, akinek ez sikerült egy háromévessel :-). azért ez sok mindentől függ. az, hogy valakinek könnyedén összejött, nem jelenti azt, h neked is hamar lesz valakid és fordítva. minden eset egyedi - a tiéd is
2012. ápr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szép vagyok és nagyon ragaszkodó ez lett a vesztem is,mert rossz férfihoz ragaszkodtam.Önálló vagyok,nem kell eltartani és helyettem megcsinálni dolgokat(pl.ügyintézés,fűnyírás).Az elvárásom a megbecsülés és a hűség.Nem örökhűség csak míg együtt járunk.
2012. ápr. 24. 18:55
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 évesen váltam el kisgyerekkel,és nem sokkal később találkoztam életem párjával.Már az elején tudta,hogy van egy fiam,és ma is nagyon jóba vannak.

Én a helyedben nem aggódnék,mert nem tudom hogyan,de amikor én elváltam,szinte zsongtak a férfiak körülöttem mint a virág körül a méhek..Mintha megérezték volna,hogy "szabad" vagyok..

2012. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,mindenkinek.
2012. ápr. 24. 19:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez csak úgy derül ki, ha kipróbálod a helyzetet. Minden a szerencsén múlik. Lehet neked bejön.
2012. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
Olyan férfit, akinek ez megfelel könnyen találhatsz. Olyan férfit, aki neked megfelel nem fogsz.
2012. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 37 évesen, válófélben, gyerekkel hasonlóban gondolkodom. :) Én sem életem párját keresem, hanem afféle együttjárás dolgot, mint amilyen huszonévesen volt. :)


De ha véletlenül komolyabb lesz, attól sem zárkózom el, csak nem keresek most ilyet mindenáron. Ne aggódj, nekem pl. már most több önként jelentkező akadt, van elvált, szingli pasi (ő fiatalabb nálam, de lehet, most direkt jó is :) ), pedig még el sem váltam. :)

2012. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Dejó!!:)Nem állt meg a világ!
2012. ápr. 24. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!