Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok a anyukám...

Miért nem tudok a anyukám előtt megnyílni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok neki elmondani személyes dolgokat. Ebbe beletatozik, hogy éppenséggel ki az a fiú, aki iránt érdeklődöm, a női bajaimat, alapjáraton szeretem csinálni a ház körüli munkát, de valahogy előtte szégyenlem magam, sosem tudtam előtte levetkőzni, pedig ő vágyna rá, hogy elmondjak neki mindent! És a legmeglepőbb dolog, hogy a családon kívül ezeket(kivétel a levetkőzős ügy) majdnem mindenkinek, aki természetesen a barátom, meg merem osztani! Lehet ez a tini kor velejárója? Tudni kell még azt rólam, hogy kissé gátlásos vagyok, és nehezen megy a barátkozás, valamint megszállottan meg akarok mindenkinek felelni, kissé hamar megsértődöm dolgokon, ez már "kölyök" korom óta jelen van az életembe, párhuzamosan a megfelelni vágyással. Példának okáért hallok egy negatív kritikát magamról, és engem az addig nyomaszt, míg az illetővel le nem tisztáztuk a dolgokat! Ettől az egésztől magányosnak érzem magam, és a kérdés célja nem az, hogy "sorstársakat" találjak, hanem, hogy leküzdjem ezt az egész gátlásosságot!

15/L



#megnyílás #anyukám előtt
2012. dec. 29. 18:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%

ahhoz nem vagy gátlásos hogy a barátaid előtt beszélj a dolgaidról bezzeg anyád előtt meg igen?

úh..

2012. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam rajta, hogy oda írom, hogy normális válaszokat, de az túl nagy kérés lett volna részemről...
2012. dec. 29. 18:52
 3/17 A kérdező kommentje:
Sajnos a válaszoddal nem megyek sokra, de attól nem kell félni, hogy lepontoznak, nem szokásom, főleg mivel az embert nem lehet kiismerni pontozgatás alapján...
2012. dec. 29. 18:55
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

Első kommentelő , ╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

Am megértelek , valahogy, valamilyen szinten én is ilyen vagyok , nemtudom miért , de barátnőmnek ,akiben megbizok annak teljesen gátlások nélkül eltudom mondani amit éppen anyának nem tudnék ,

VAgy én a nagyobbik tesómnak is eltudom mondani , nem velünk él , külföldön, .. talán a távolság miatt is , de nagyon megbizok benne , vele mindenről lehet beszélni , 10 év korkülönbség van köztünk , lehet hogy még ezért is megért :) és megnyillok jobban elötte bármiben ,

2012. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Sajnos nincsen tesóm...úgyhogy nem tudom milyen érzés lehet.

De nagyon nyomaszt a dolog, így egybevéve a megfelelés valamint a gátlásosság...

2012. dec. 29. 19:00
 6/17 anonim ***** válasza:
Ezt csak úgy tudod megoldani, ha áttöröd azt a gátat, ami közted és az anyukád között van. Vegyél magadon erőt, ülj le vele és mondj el neki mindent. Utána nagyon megkönnyebbülsz majd és a következő beszélgetés még "könnyebb" lesz, majd szépen természetessé válik.
2012. dec. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én sem tudtam soha, nem tudom miért van, pedig ő jó anya, erején felül tett meg mindent értem, úgyhogy nem is értem, nem ezt érdemelte tőlem
2012. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ez nekem nem megy...egyszerűen én nem tudok kezdeményezni...egy embernél sem, ha ő leül velem beszélgetni, csak akkor sikerül neki, ha nagyon kitartóan, és már hosszú ideje beszélgetünk...és esetleg utána tudok neki elmondani dolgokat, de mindent nem.
2012. dec. 29. 19:11
 9/17 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom, hogy ő mindig ott volt, ha kellet... és én mindig is nagyon szerettem, és most is nagyon, de egyszerűen nem tudom az érzéseimet kimutatni, főleg a család felé...de úgy ámblokk az emberek felé sem, az állatok megint egy más tészta...előttük "megnyílok", és velük jobban érzem magam.
2012. dec. 29. 19:13
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Egy szóval nem mondtam, hogy könnyű... De hidd el, csak ez az egy megoldása van. Erőt venni magadon és csinálni.
2012. dec. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!