Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi anyukám?...

Miért nem engedi anyukám? Hogy győzhetném meg?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kiskutyát már jó régóta. Egy yorkit mert az nem is nő nagyra, a szőrét sem hullatja és nagyon cuki. Anyukám viszont nagyon ellene van. Apukám beleegyezne, de anyu azt mondta, hogy amíg vele lakunk, addig nekünk nem lesz kutyánk, sőt semmilyen állatunk( eddig csak halunk volt). Hogy lehetne meggyőzni? Vagy inkább majd ha felmegyek Pestre akkor vegyek magamnak? 18/l
2012. dec. 25. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

Majd ha felmész Pestre akkor vegyél szerintem.:)

2012. dec. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Kertes házban laktok?
2012. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem, egy nagyobb lakásban.
2012. dec. 25. 16:14
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Karácsonyra a kutyust kérted?
2012. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen
2012. dec. 25. 16:26
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is kérdezd meg, hogy: MIÉRT?

Ha maszatol, vagy nem vákaszol rendesen, kérdezd meg: MIÉRT CSINÁLOD EZT?

tudni fogja mire érted.

Kérdezt meg, hogy miért ilyen merev, szereti-e az állatokat, vagy hogy miért nem akar egy hálás, hűséges, szerető új családtagot?

talán ez segíthet...:)

2012. dec. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ meg fogom beszélni vele :)
2012. dec. 25. 16:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a kutyákat, nekem is van kettő, de megértem anyukádat is. A kutya koszol, zajjal jár és folyamatosan pénzbe kerül. Teljesen mindegy, hogy a fenti három jelleg mennyire erősen dominál, ha valaki nem vágyik rá, akkor ezeket sem kívánja magának mellé (pl. lényegtelen, hogy most sok szőre hullik, vagy kevés, ha egyszer valaki nem akar szőrt a lakásban). Elég nagy vagy már ahhoz, hogy elfogadd a döntését. A saját lakásodban viszont már annyi kutyát tartasz, amennyit akarsz (albérletben sokszor kizáró tényező), ha már 100%-ban te gondoskodsz róla, és te fizeted minden költségét.
2012. dec. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várj amíg külön nem mész. Az én lányom is 18 éves, ő is akart már régóta kutyát,de én sem engedem. Pedig szeretem az állatokat nagyon. Azért nem engedem mert a kutya nagy felelősséggel jár. Pénzbe kerül az eltartása, és nem csak a kajára gondolok. A yorki nem egy stabil kutya, mindig van valami gond vele. De nem csak az anyagiak miatt nem engedem, hanem mert tudom hogy egy idő után az én nyakamon maradna.

Kutyáknak törődés kell. Mit csinálsz ha egyetemre mész?? Amikor reggel mész az egyetemre és sokszor este 6-nál előbb nem is érsz haza??? Vagy mit csinálsz ha dolgozni kell egyetem mellett?? Mi van ha lesz egy párod és nyaralni akartok 1-2 hetet? Esetleg egy tengerparti nyaralás?? Vagy mit csinálsz ha az élet úgy hozza hogy külföldön dolgozol majd? Vagy olyan munkád lesz ami sok utazással jár?? Egy kutya jobb esetben 15-18 évig veled van.. Nekünk egy nagy akváriumunk van és sokszor ez is gondot okoz ha nyaralni megyünk...

Szerintem anyukád nem akarja hogy a végén az ő nyakába szakadjon az egész..

2012. dec. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ha azért akarsz kutyát mert cuki, akkor megértem anyukádat.
2012. dec. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!