Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Gimis vagyok.Most karácsonyra kértem egy fényképezőgépet/Azért nem volt eddig mert nem érdekelt a fotózás most viszont már igen/.Szóval amikor a családommal elmentünk a rokonokhoz hogy karácsonyozzunk.Láttam a fa alatt egy fényképezőt megnyugodtam és örültem hogy megkapom.Mikor anyum mondta hogy osszuk ki az ajándékokat már nyúltam a sajátomért amikor láttam hogy az ajándék nem is az enyém.Csalódott voltam de nem mutattam. Az unokatesóm kapta meg.(mondhatom hogy dühös voltam mert nekem szükségem lett volna rám).És ez így megy már egész kiskorom óta.Amit én kérek azt biztos nem nekem veszik.A tesóm is kért egy új cipőt anyumék nem vettek neki azt hitte kap egy utalványt.A szüleim vettek is de nem Ő kaptam meg.És még kiskoromba megértettem hogy nem veszik meg a kacatokat de most már érettebb vagyok és most már tényleg olyat kérek amire szükségem is van.Én ezt nem értem.A szüleimmel nem akkor már beszéltem róla azt mondták szülinapomra megkapom azt ami a szívem vágya(meg is kaptam :D) Mivel ez már régebben volt nem beszéltem velük erről.Most ha ezt felhoznám akkor biztos azt mondanák hogy azért kap cuccokat mert elváltak a szülei. Ugyanis álvatltak.Lécci segítsetek!

2012. dec. 29. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

Az ALT és az ALT GR között van a szóköz billentyű! Használd!

Ha így írsz, sokkal kevesebb ember fogja venni a fáradságot, hogy kibogozza a mondanivalód!

2012. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem derul ki, hogy mi a kerdes..
2012. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Tudod a szükség nem itt kezdődik...

Meg nem is értem. A szüleid másik gyereket ajándékoznak meg azokkal a dolgokkal, amiket ti kértek? Vagy mi van?

2012. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Mit segítsünk? Vegyünk neked fényképezőgépet?


(úgy látszik, a gimiben már a vesszőt se tanítják).

2012. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Egyszerű, konkrétan mond meg szüleidnek, hogy nem kell semmit venni, pénzt adjanak helyette és azon te megveszed a dolgokat.

A helyzet az, hogy ti megmondjátok mit szeretnétek, gondolják azt szeretné akkor más is aki olyan korú mint ti így meg van oldva az ajándéka rokonoknak.

2012. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%

anyád vették a fényképezőgépet az unokatesódnak?

Hát tudod a fényképezőgép nem szükséglet, hanem igény, lehet nélküle élni. Kissé drága is, nem? Talán nem volt pénze a szüleidnek rá?

2012. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Gondolom kérted is a fényképezőgépet.

És létszükséglet vagy sem,drága vagyy sem,én azt nem nem értem hogy ha te kérted,akkor miért uncsidnak vették nem neked,pláne hogy a te szüleid.

Neki is vehetnek persze ajándékot,sőt,de hogy miért így csinálták az nekem magas.

2012. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok még:kétszer írtam először a nemet.bocsi
2012. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"A szüleim vettek is de nem Ő kaptam meg" - ez mi akar lenni?

"A szüleimmel nem akkor már beszéltem róla" - mikor?

"azért kap cuccokat mert elváltak a szülei" - kinek? Az unokatesódnak? Mert utána már a tesódról dumálsz.


"Lécci segítsetek" - miben?

2012. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy pajtás gépem. Az segítene?
2012. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!