Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bízik bennem anyukám...

Miért nem bízik bennem anyukám? Ez átlagos dolog, vagy csak a mi családunkkal van baj?

Figyelt kérdés

Eddig úgy éreztem minden rendben itthon. Számíthatok a szüleimre, és bíznak bennem.

Egy barátnőm stresszelt, mert nem jött meg neki, tiszta ideg volt, de nem mert bemenni venni egy tesztet, mert mi van ha meglátják. Kicsit idegesített már, és nem is akartam, hogy véletlen mégis terhes legyen, ezért megvettem neki. Valaki megláthatott, mert anyukám számon kérte rajta, ordítozott. Hiába mondtam hogy nem nekem kellett, nem hitte el. Most orvoshoz akar vinni.. Nem mondtam meg neki, hogy kinek vettem, mert szerintem semmi köze más életéhez.

Nem akarok dokihoz menni, mert még nem voltam senkivel, nem tudom pontosan hogy működnek a vizsgálatok, de nem akarom hogy ott fájjon.

Nem értem miért nem bízik bennem...


Plusz egy kérdés, ha elvisz dokihoz, és elmondom neki mi a helyzet, akkor is meg fog úgy vizsgálni, hogy ne szakadjon ki a szűzhártya, vagy amúgy is látja?


15/L



2012. dec. 29. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak megijedt :) Persze megértem hogy bánt, hogy nem hisz neked, de kicsit képzeld magad az ő helyébe.

Az orvostól ne félj. Mond el neki hogy mi van.

2012. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha látja rajtad hogy nem viszakozol az orvostól,és többször elmondod hogy nem magadnak hanem a lány nevének elhallgatásával elmondod mi történt-mint itt,akkor lehet h elhiszi majd hogy igazat mondasz.


Magamat ismerve én egy kicsit megpróbálnék benne büntudatot kelteni h megmondanám az igazat,h azt hittem van anynira jó kapcsolatunk hogy hiszel nekem egy ilyen dologba,és tudod hogy elmondanám ha lenne vmi

2012. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki teljesen normálisan, hogy miért én vettem meg. De azt mondta, hogy ez vagy igaz vagy nem...

Azt is elmondtam, amit ide is leírtam, hogy bánt hogy nem bízik bennem, nem is azért hogy bűntudata legyen, hanem mert tényleg felháborodtam, hogy ennyire nem bízik bennem. Akkor én miért bízzak benne?

A doki annyira lenne jó, hogy ha megmondja neki, hogy nem voltam még senkivel, legalább kicsit magába száll... Szóval ez megállapítható?

2012. dec. 29. 23:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen megállapítható,sőt egyébként nem is rossz dolog h elmész,nézd a jó oldalát...
2012. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát per pillanat nem sok jó oldalát látom annak, hogy egy idegen öregember matat a lábam között :)

Tényleg csak ennyit, hogy ezzel láthatja anyukám, hogy nem vagyok hazug, csak ő feltételezi..

2012. dec. 29. 23:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne add könnyen magad, beszéljétek le, hogy ha igazat mondtál a doki szerint, akkor egyrészt bocsánatot kér, másrészt vesz neked gusztustalanul nagy mennyiségű csokit.
2012. dec. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kösd ki, hogy te választasz dokit, csak annak a székébe ülsz be, aki szimpatikus. Anno én is megmondtam, bár én azért mentem nődokihoz, mert gondok voltak a mensimmel, nem ilyen hülye ok miatt, de előre megmondtam a szüleimnek, hogy csak szimpatikus nő jöhet szóba. Anyukádnak meg mondd meg, hogy maradjon kint a vizsgálat alatt, mert szerintem ezek után tuti, hogy ott akarna nézegetni a dokival együtt, és hallani minden szót a beszélgetésetekből, pedig semmi köze hozzá. A doki látni fogja, hogy voltál-e már férfival, de ha egyedül mész be hozzá, őt köti az orvosi titoktartás, egy szót sem mondhat édesanyádnak. Bár így ugyanott fogtok tartani, ahol eddig is, hogy "amit te mondtál vagy igaz, vagy nem". Ezután megrántanám a vállam, és hozzá tenném, hogy "vagy megbízik a lányában, vagy nem".
2012. dec. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"tényleg felháborodtam, hogy ennyire nem bízik bennem. Akkor én miért bízzak benne? "


Jogos, hogy sértődöttnek érzed magad, anyud biztos, hogy ismer, tudja, hogy hülyeséget nem csinálsz, de biztos tart attól is, hogy haverok elvisznek rossz irányba. Egyszerűen azoktól a helyzetektől fél, amikben te is benne vagy, amelyeket nem lát és nem tud kontrollálni. Pl. hiába bízna benned, ha letepernének és megerőszakolnának. Arról nem te tehetnél.


Nyugodtan bízz benne, az anyukádról van szó, és eddig felteszem, egész szépen elnevelgetett, hogy már 15 vagy. Ha nem bízhatnál benne, az már előbb kiderült volna.

2012. dec. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez ötlet hogy te válassz egy szimpatikus dokit. A vizsgálat alatt anyukád én ugy tudom hogy nem is lehet benn. Sőt a dokinak nem kötelessége megmondani anyukádnak hogy te még szüz e vagy e vagy sem. Tudod,orvosi titoktartás. te megkérheted az orvost,hogy a vizsgálat után anyukádnak is ismételje el amit neked mondott.
2012. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Felesleges felháborodni. Én a helyedben gond/hiszti/vita/ordibálás nélkül belementem volna a doki kérdésbe. Ott úgyis kiderül az igazság, és anyukád rájön, hogy felesleges volt ez az egész felhajtás.
2012. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!