Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bízik bennem anyukám...

Miért nem bízik bennem anyukám? Ez átlagos dolog, vagy csak a mi családunkkal van baj?

Figyelt kérdés

Eddig úgy éreztem minden rendben itthon. Számíthatok a szüleimre, és bíznak bennem.

Egy barátnőm stresszelt, mert nem jött meg neki, tiszta ideg volt, de nem mert bemenni venni egy tesztet, mert mi van ha meglátják. Kicsit idegesített már, és nem is akartam, hogy véletlen mégis terhes legyen, ezért megvettem neki. Valaki megláthatott, mert anyukám számon kérte rajta, ordítozott. Hiába mondtam hogy nem nekem kellett, nem hitte el. Most orvoshoz akar vinni.. Nem mondtam meg neki, hogy kinek vettem, mert szerintem semmi köze más életéhez.

Nem akarok dokihoz menni, mert még nem voltam senkivel, nem tudom pontosan hogy működnek a vizsgálatok, de nem akarom hogy ott fájjon.

Nem értem miért nem bízik bennem...


Plusz egy kérdés, ha elvisz dokihoz, és elmondom neki mi a helyzet, akkor is meg fog úgy vizsgálni, hogy ne szakadjon ki a szűzhártya, vagy amúgy is látja?


15/L



2012. dec. 29. 23:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem ordibáltam, hisztiztem, egyszerűen rosszul esik. Oké, hogy egy felnőtt nő azt mondja elmegyek dokihoz, mi az nekem, de én még úgymond gyerek vagyok, úgy érzem érthető hogy nem akarok feleslegesen elmenni egy ilyen helyre. Már most parázok.

A bizalmi kérdést pedig úgy értettem, hogy részemről tényleg megvolt. Azt hittem van olyan a viszonyunk, hogy egyértelmű számára, hogy vele is megbeszélném, ha szexuális életet élnék, vagy ha tényleg bajba kerülnék ő lenne az első akitől segítséget kérnék. De úgy látszik egyoldalú ez a bizalom.

2012. dec. 30. 22:09
 12/12 anonim ***** válasza:
Megértem,hogy rosszul esik,hogy úgy érzed édesanyád nem bízik meg benned,de talán inkább aggódik. Én 43 éves vagyok, és 2 kiskamasz lányom van.Próbálom beleképzelni magam anyukád helyébe,valószínű én is lehidalnék hasonló helyzetben.De nézzük a te oldaladról! Én is kiakadnék,ha eddig megbíztak bennem,akkor most miért nem? nem vagy könnyű helyzetben,de anyud sem. Próbálj vele még egyszer higgadtan,őszintén beszélni .Ha nagyon hajthatatlan,hát add be a derekad. Legalább túl leszel a z első nőgyógyászati vizsgálaton(nem olyan rémes,inkább kellemetlen).Ha közlöd az orvossal, hogy még érintetlen vagy,ennek megfelelően fog megvizsgálni. Kérd a vizsgálat menetével kapcsolatos felvilágosítást is.Ne félj,és az jó ötlet,hogy te válassz orvost.
2013. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!