Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyembe?

Ti mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés
a sógornőmnél bekerültem a fekete pontos listára valahogy biztos valami nem tetszett neki aztán amikor társasoztunk velem ordibált amikor segíteni akartam neki és akkor is ordibált amikor mosolyogtam és épp arra néztem és nem csak ö hanem a bátyám is hogy miért idegesítem most őszintén ti tennétek ezt
2012. dec. 29. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
mi van?
2012. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy mi a baja.
2012. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 eNerdzsy ***** válasza:

Én a helyedben írnék egy érthetően megfogalmazott kérdést, ha valamire tényleg választ szeretnék kapni.


Nyugodtan lepontozhatsz.

2012. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele! Mikor kettesben vagytok, vagy hívd meg egy teaházba, cukrászdába stb és ott kérdezz rá erre az egészre. Mondd meg neki, hogy nem akartad semmivel megbántani de látod rajta, hogy valami bántja és ez neked is rossz.
2012. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!