Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti hogy csinálnátok a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés
2013majusra terveztuk az eskuvot,csak becsuszott a baba,aki aprilis vegen vagy majus elejen fog megszuletni.nem szeretnem,h ugy szulessen meg,h nem vagyunk az apjával házasok,de nem szeretnék téli esküvőt,viszont fehér ruhába szeretnék oltár elé állni.ezt sehogy nem lehet megoldani?
2012. szept. 17. 19:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A fehér ruhát mi zárja ki..?
2012. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az,h ha megszületne és utána tartanánk meg az esküvőt.
2012. szept. 17. 20:02
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Legyen már március áprilisban az esküvő.

Vagy legyen meg most szűk körben a polgári szertartás, és ha már megvan a baba, akkor később az esküvő.

2012. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nyeld le a békát, és legyen téli esküvő
2012. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ritka a téli esküvő, így a tied lehetne egy kicsit egyedibb is. Szerintem nagyon romantikus hangulatú lenne:)
2012. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Én is téli esküvőt csinálnék, már voltam, nagyon gyönyörű volt, műhópelyhekkel, csillámokkal,meghittebb dekorációt lehet csinálni egy téli esküvőre,szerintem.

A menyasszonyon,egy csinos fehér csizma volt a ruha alatt a táncra vette át a magassarkút, meg hasonló turpisságok :)

Az esküvőszervezés elég sok stresszel jár, és a tavasszal átadhatnád magad a babavárás örömeinek, vásárlás szervezkedés dokihoz járás így is elég sűrű lesz.jó egészséget kívánok a babádnak és neked is :)

2012. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha polgárit csinálnátok most, az a hivatalos. És a templomi meg a baba után lenne? Ahhoz mit szólnál? Vagy mindenképpen egybe szeretnétek? Elhiszem, hogy nem akarod, hogy házasság előtt szülessen a babucika. De ha most csinálnátok egy polgárit, akkor nem kéne apasági nyilatkozat. És amúgy a babuci után is nyugodtan lehetnél fehérben szerintem.
2012. szept. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én a helyedben összekapnám magam és egy hét alatt leszervezném november elejére. Nehéz melós munka, de novemberben még lehet szép ősz is akár, és ha a jövő héten kimennek a meghívók, az még időben van.
2012. szept. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én fehér ruhában megyek férjhez,minden ugyanúgy lesz ,pedig van egy 2 éves gyerekünk.
2012. szept. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha a keret megvan ra, huzz bele es szervezd meg november elejere. Akkor meg valoban lehet egy szep oszi idojaras.

Amugy nekem kifejezetten tetszenek a teli eskuvok is, csak az a baj, hogy nem tudhatod elore, mikor lesz 2meteres ho, mert ugy meg a vendegek se nagyon tudnak elmenni. En novemberre leszerveznem, es utana csak a babavarassal kell foglalkoznod!:) sok boldogsagot!

2012. szept. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!