Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar gyereket, ott hagynátok?

Nem akar gyereket, ott hagynátok?

Figyelt kérdés
Páromnak van két kislánya, két különböző anyától. A kisebbik lányával sok időt tölt, a nagyobbikkal alig vagy egyáltalán nem is foglalkozik :/ Huszon éves nő vagyok és szeretnék egy közös babát, de ő nem. Arra hivatkozik hogy elég nyűg neki a két gyerek is. Főként nők válaszát várnám. Ti együtt maradnátok egy ilyen férfival, aki már nem akar több gyereket illetve közös gyereket?

2012. dec. 20. 11:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Vagy aki nem foglalkozik a saját gyerekével? És azt mondja nyűg?
2012. dec. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
A kisebbikkel sokat törődik, főként a nagyobbal van baja, pedig tündéri egy lány. Még sem érzi sajátjának. :/
2012. dec. 20. 11:26
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Ott. Nálunk alap volt a gyerek.
2012. dec. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg vele akarod összekötni az életed és gyereket szülni egy olyan embernek aki a saját gyerekével se foglalkozik?
2012. dec. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
62%
Ha nagyon szerelmes lennék, akkor vele maradnék, mert bíznék abban, hogy egyszer majd megváltozik a véleménye. De ha a józan eszemre hallgatok (én sem leszek fiatalabb, keresni kell egy új kapcsolatot, és nem biztos, hogy elsőre olyat találok, akinek gyereket is szülnék, az új kapcsolatban is idő kell, mire a gyerekvállalás felmerül), akkor inkább továbblépnék ebből a kapcsolatból.
2012. dec. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
77%
szerintem előbb-utóbb ebből biztos gondotok lesz,mert mind a ketten nagyon mást akartok,így nem tudom van-e értelme folytatni
2012. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
22%
Együtt. Őt szeretem,nem a meg sem született gyereket. Akinek a nem létező gyerek fontosabb a párjánál,az csak donornak nézi a másikat.
2012. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
31%

Attól függ, mit szeretnék jobban. Feltétlen vele lenni, vagy családot.


Én nem tudom elképzelni, hogy huszonévesen kijelentsem, hogy nem lesz gyerekünk, ezért otthagynám. Nagy, összetartó családban nőttem fel, pontosan látom az előnyeit. Például a nagymamám közel a nyolcvanhoz aktív, fiatalos, nem csak egészségügyileg, hanem szellemileg is. Persze, hiszen minden nap unokázik, utazgat, fiatalok között van, így nem fordul be. Én is ilyen szeretnék lenni az ő korában. Márpedig azt látom, hogy amelyik öregnek nincs családja, az 80 körül szinte már csak a halált várja, nincs kihez szóljon, meghaltak az ismerősei, barátai, magányos és unatkozik. Erre nem vágyom.


Ezért a helyedben biztosan nem maradnék vele. De ez csak az én véleményem, hogy mit csinálsz, azt te döntöd el.

2012. dec. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
7-es... marha intelligens lehetsz, ha te ebből ezt a következtetést vonod le. Az én jövőbeli terveimben ott szerepel a gyerek, mert családot szeretnék. Akivel pedig ilyen kardinális kérdésben nem értek egyet, az ne rabolja fölöslegesen az időmet, ilyen egyszerű.
2012. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
Két dolog miatt is otthagynám. Az egyik, hogy nyűgnek nevezi a gyerekeit, illetve az egyikkel nem is törődik. A másik pedig, ha én akarnék, ő meg nem, akkor nincs jövője a kapcsolatunknak....
2012. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!