Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Illetlenség lenne...

Mit tegyek? Illetlenség lenne most hazamenni?

Figyelt kérdés

Eljöttem hétvégére unokatesómékhoz, s ha már itt vagyok marasztaltak szilveszterre is... Elfogadtam a meghívást gondoltam úgysincs jobb programom, ne unatkozzak otthon. De itt se izgalmasabb, sőt! Ülünk egész nap bent a lakásban, szilveszterkor se megyünk sehova uncsim vallása miatt.. és már nem is jövünk ki olyan jól mint rég.

Mit tehetnék? Unom már, annyira lehangoló ez a helyzet...

Ha holnap (vagyis ma, 31.én), akkor csak 2.án tudnék majd... nem birom ki addig, de szégyellek elmenni...

Szerintetek?

18/ L


2012. dec. 30. 23:30
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ha holnap nem megyek haza, akkor csak jan. 2.án* tudnék...
2012. dec. 30. 23:31
 2/18 anonim ***** válasza:
Valamivel próbáld meg felrázni őket. Éppenséggel nem muszáj elmennetek valami nagy buliba, hívjátok át az ismerőseit, barátait, közös ismerősöket, tartsatok otthon valami bulifélét. 2-éig meg menjetek el lófrálni, beszélgessetek, nézzetek filmeket, süssetek közösen valami, vagy nem tudom. Valamit csak ki tudtok találni :D
2012. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha nem jo neked, egy kis hazugsággal ( Meghivott szilveszterezni ..... nem mondhatok neki nemet!) MENEKÜLJ!
2012. dec. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit találjak ki...

De reménytelen a csaj, annyira vallásos lett, hogy csak a Bibliája van meg az ilyen dolgok... Barátai sincsenek már akik átjönnének, ő ugye buliról meg hallani sem akar!! Az én haverjaim meg elég messze vannak...

:(

2012. dec. 30. 23:41
 5/18 anonim ***** válasza:

Az egyik rend gimnáziumába jártam, és nem fér bele a fejembe az, hogy hogyan lehet a vallásosságnak köze az unalmassághoz. O.o

Amúgy gyere el onnan, ha úgy gondolod, hogy nem azért hívott meg az unokatestvéred, hogy egy kis színt vigyél az életébe!

2012. dec. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ja, gyere el. Mondd, hogy... Hmm. rokonokkal mindig nehezebb, mert a családtagok ismerik egymást :D De légy kreatív, találj ki valamit. Vagy játszd el, hogy nem érzed jól magad.
2012. dec. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#3: hát veled aztán 5 percet nem bírnék ki egy légtérben! köszönöm a hasznos választ...
2012. dec. 31. 00:00
 8/18 anonim ***** válasza:

Milyen vallás lehet az, ami miatt nem mehettek sehova? De amúgy nem kell ahhoz sehova se menni, hogy jól érezzétek magatokat szerintem. De ha tényleg nem tudnád magad jól érezni, akkor menj el. Valami hihető és nem bántó dolgot kell kitalálni, ha az őszinteséggel megbántanád.

/Bocs, de ennél jobbat én se tudok./

2012. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
bocs, nem #3, hanem #5
2012. dec. 31. 00:04
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát, Kérdező, én is ellamentáltam, mert azt hiszem, képben vagyok kicsit az elterjedtebb vallási irányzatokban, de nm rémlik Jézusnak, Mózesnek, Mohamednek, Buddhának egyetlen olyan tanítása se, amiben az unatkozásra szólítana fel...
2012. dec. 31. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!