Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Tényleg bennem van a hiba?

SOS! Tényleg bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Férjemmel 1 éve vagyunk házasok, előtte 3 évig együtt éltünk. 4 hónapja megszületett a kislányunk, akár boldog is lehetnék. Azt tudni kell, hogy a férjemnek olyan vállalkozása van, ahol minden nap dolgozni kell, de tényleg: Karácsonykor, Húsvétkor, szombat és vasárnap. Mindig. Az igaz, hogy nem dolgozik sokat, mert du. 2-től már itthon van, de hajnal 3-kor kel. Szabadság sincs, esetleg csak akkor, ha néha kihisztizem. Mióta együtt vagyunk, utálom az ünnepeket, mert gyakorlatilag nincsenek. Szerinte örülnöm kéne, hogy van miből megélni. Már kezdem úgy érezni, hogy a rengeteg kompromisszum miatt, amit kötöttem, kezdek tőle elhidegülni, pedig szeretem. De ilyen áron örüljek, hogy van miből megélni? Tényleg én vagyok a hülye?
2012. dec. 31. 06:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

@párjaagalamboknakvan


Hogy dolgozna már, 4 hónapos a kislánya! OLVASS!

2013. jan. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én most gyesen vagyok a kislányunkkal, de igen, van munkahelyem.
2013. jan. 1. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!