Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba ha nincsenne...

Bennem van a hiba ha nincsennek barátnőim? Egy se?

Figyelt kérdés

Talán még az általános iskolai időszakomban voltak barátnőim, azóta nem nagyon. 19 éves vagyok és ilyen szinten nagyon egyedül érzem magam. Jólenne elmenni vásárolgatni, programokat csinálni stb. Pórbáltam ismerkedni a suliba is osztálytársnőimmel de ők annyira másabbak.... Nekem 2 éve párkapcsolatom van, ők csak flörtölgetnek a pasikkal, buliznak állandóan és túl nagyképűek és idétlenek. Én hozzájuk képest nagyon "komoly" vagyok, ezért nem is keresik a társaságom és nagyon én se.... Ráadásul nagyon kétszínűek is. egyik nap még piszi-puszi utána meg már megölnék egymást.



Lehet hogy túl zárkózott vagyok? De ilyen idétlen p*csákkal nem érzem jól magam.


2012. aug. 31. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy ez miért lehet, azt nem tudom. Mondhatni egy cipőben járunk azzal, hogy én már 22 vagyok. Nagyon vágyom barátnőkre, de valahogy nem közelítenek felém az emberek. Akik meg igen azok számomra is idétlennek tűnnek.
2012. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem sokat veszítesz vele,hogy nincs olyan piszi-puszi barátnőd.Mellőlem is sorra elmaradtak.A lányok barátsága valahogy nem bírja ki az idővel bekövetkező változásokat.

Már sokat gondolkoztam rajta,hogy vajon miért lehet ez.Arra jutottam,hogy a legjobb barátnők is rivalizálnak egymással,s ez eleve kizárja a tűzön-vízen barátságot.Fiúknál ez valahogy másképp van,de ott is láttam már olyat,hogy simán elvitték a "barát" nőjét,ha az kapható volt rá.

Amivel biztatni tudlak:Felnőtt korban is lehet barátságokat kötni,amikor már mindenkinek kialakult az élete,és viszonylag kevés a változás.Ezek a barátságok tudnak mélyek,és önzetlenek lenni.

2012. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
merrefelé laksz?
2012. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyetlen egy igazi barátnőm van. Volt több barátnőm is az idők folyamán, de úgymond "lemorzsolódtak". Más volt az értékrendjük mint nekem, így úgy éreztem, felesleges velük tartani a kapcsolatot. Ha gondolod dobj egy üzit. 19/L
2012. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem sincsenek barátnőim, ráadásul én 1.5 hónapja új helyre költöztem (Bpre), és esélytelennek tartom, hogy itt valaha megismerkedek majd valakivel akivel jóba lehetünk idővel.


21/L

2012. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szingli barátnők társaságát a helyedben nem nagyon keresném, ha együtt mennél velük bulizni a pároddal, esetleg még szemet vetnének rá. De a barátod jogosan rossz néven vehetné azt is, ha szólóban velük járogatnál néha esténként bulizni, ahol ők nyilvánvalóan a pasizni akarnak.


Szerintem a legjobb az, hogyha baráti párokkal járnátok néha össze, esti bulizás helyett jobb program lehet túra, strandolás (pl. strandlabdázással), vagy kerti sütögetés.

De barátokon se kell azért állandóan lógni.


Aztán 5-10 év múlva is ugyanez, de akkor már kisgyerekek is rohangálnának körülöttetek. :)

2012. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 22 éves vagyok és általános iskola óta nincsenek barátnőim. Nekem sincs arra igényem, hogy jelentéktelen dolgokról fecsegjek, meg röhögcséljek mindenen. Az érdeklődési köröm is inkább fiús, úgyhogy sosem találtam meg a közös hangot a lányokkal.

Nem tudom merre laksz, de én pesti vagyok, ha netán "ismerkednél" (barátkoznál), szívesen veszem, ha írsz privátban.

2012. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
De nem mindenki idétlen p*csa, mármint veled is lehet valami baj ha egész középiskola alatt senkit nem találtál szimpatikusnak. Az én legjobb barátnőm egy idétlen p*csa:D Mármint tipikus szőke kis liba, eleinte azt hittem tök idióta, de ahogy jobban megismertem, rájöttem hogy egy nyílt szívű édes lány, és ha butaságokat csinál, azokon is együtt nevetünk, és hát én se vagyok tökéletes. Az hogy komoly vagy... hát a komoly az egy dolog, de szinte mindenkivel lehet komolyan is beszélgetni, csak ahhoz ugye, hogy megbízzunk egymásban idő kell. És az se mindegy hogy valaki komoly és megfontolt, vagy egy aggályos, besavanyodott, humorérzék nélküli ember. Most nem azt mondom hogy te az vagy, de ha mindenkit nagyképűnek és idétlennek tartasz, lehet hogy te vagy egy kicsit beképzelt. Az idétlen egyébként megint más. Barátnőimmel volt hogy röhögőgörcsöt kaptunk kb, valami apróságon nevettünk egy óráig, mindenki nézett hogy mi bajunk van, de úgyse tudtuk elmagyarázni. Szerintem az ilyen alkalmaknál minket is idétlennek tartottak. A végén már azon röhögtünk hogy hogy néznek ránk a többiek. De nem igazán érdekelt, mióta másik iskolába járok, iszonyatosan hiányoznak azok az idők, pedig kb a fél osztály hülyének nézett.
2012. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, 21 éves fejjel. No igaz, egy barátnőm van, de nem az igazi. Nem teljesen olyan, amilyet én szeretnék (nem hallja meg sokszor amit mondok neki és nem is reagál rá és ez idegesítő már és lelombozó, pedig már rászóltam hogy legyen már figyelmesebb velem, sokszor csak a magáét mondja, arra amit én mondok pedig hümmög). Ezért sokszor úgy érzem egy sincsen (és vele különben sem lehet elmenni akármerre, vagy a pénz miatt vagy csak azért mert nem akar semerre). Rajta kívül valóban senki sincsen és nagyon rossz így.

Az a baj az én esetemben, hogy nem megyek semerre, nem megyek emberek közé nagyon, ehhez társul egy jó adag zárkózottság ami nehezíti a dolgom...

Se sulim, se munkám, úgyhogy tényleg ott vagyok hogy sehol.


Szerintem felesleges olyanokkal barátkozni, akik számodra ennyire nem szimpatikusak. Olyanokkal barátkozz akin látod, hogy van valami közös bennetek! Ha nem suliban, majd a munkahelyen ismerkedsz. Ha még suliban vagy akkor pedig biztos vannak ott olyan emberek akikkel szívesen barátkoznál. Ismerkedni lehet és nem kell egy embernél leragadni.


Én úgy irigylem azokat, akiknek nagy az ismeretségi körük. Vagyis inkább azt, hogy ők bátrabbak, van önbizalmuk, nem zárkózottak... No tudom, ezt csak én tudom megoldani, hogy másként legyen és igyekszem is, csak elég lassan haladok sajnos....

2012. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 harleynagyi ***** válasza:
Kedves Kerdezo !!!!\\ van egy jo kozmondas a legjob barat a legnagyob ellenseg ....hid el nagyon nehez jo es oszinte titeletes baratot talalni es talan ugy ahogy magadba ezt tudod is ezert nincs baratod ....ne szomorkodj egy napon a jobarat is belep az eletedbe ugy mint a nagy szerelem .....egyet tanulj meg kedves soha masba ne biz csak sajat magadba igy soha nem csalodsz az eletbe
2012. szept. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!