Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ott hagynátok a munkahelyeteke...

Ott hagynátok a munkahelyeteket, ha az exetek is ott dolgozna és nektek ez nagyon kellemetlen lenne?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagynám ott, mert ha nincs más kilátásba, akkor valószínűleg munka nélkül maradok.

Minden csoda 3 napig tart, majd lecseng a szakítás, és nem jut eszedbe ilyen!

2012. dec. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem hagytam ott,szerencsére sokáihg nem dolgoztunk egy müszakba utánna csak váltáskor találkoztunk
2012. dec. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak akkor, ha máshol jobb ajánlatot kapnék.

Nem vagyunk már kisgyerekek, hogy ne tudjuk kezelni a helyzetet.

2012. dec. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Ezért sem szabad(na) munkahelyen szerelembe esni, mert ha vége, az ember idegel. Nyugi, valószínűleg nincs rá okod, csak hülyén érzed magad. Majd elmúlik..

2012. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagytam ott, de elég kellemetlen. Mindenesetre sikerült többé-kevésbé közömbös köszönőviszonyban maradni, tehát ha úgy esik, tudunk szólni egymáshoz és normálisan dolgozni.


De egy idő után sokkal egyszerűbb. Távolabb kerül az egész.

2012. dec. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
M i is egy helyen dolgozunk az exemmel, mi megbeszéltük hogy azért a normális beszélgetés megmaradjon, köszönés meg egy két szó aztán megy mindenki a dolgára. Mi ezen nem vitatkozunk egy műszakban vagyunk de csak szünetekben futunk össze többnyire mert azért 2 fal elválaszt minket, még a kapcsolatunk alatt is elválasztott. A munkahelyemet meg egyáltalán nem hagynám ott, szeretek ott dolgozni, főnökeim jófejek, műszakvezetőmmel haveri viszonyban állunk, kollégáim is nagyon rendesek. Én csak akkor hagynám ott ha már fizikailag nem bírnám de az sem holnap lesz vagy ha egy másik jobb munkahelyet találok ami nem valószínű.
2012. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

a munkám sokkal fontosabb, mint egy hülye ex :D


egyébként sem szeretném, ha azt érezné, h győzelmet aratott felettem.

2012. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
milyen már az, hogy a férfi eddig a nő pináját nyalta, most meg köszönni sem köszönnek egymásnak, hát röhögnöm kell
2012. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha korrekt módon intelligensen rendezve van egy lezárás, akkor nem.
2012. dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én kb 1,5 év után otthagytam, mert találtam egy jobb munkát. Nem ezt volt a fő ok, amiért váltottam, de azért az is egy érv volt, hogy nem kell többet találkoznom vele (csúnya szakítás volt).

De csak úgy a semmibe én sem mondtam volna fel.

2013. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!