Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akik nem...

Azok a férfiak, akik nem végeznek semmiféle házimunkát, azok mit képzelnek magukról?

Figyelt kérdés

Én már nem tudom hogy egy férfi mitől érzi magát férfinak, attól hogy farka van?


Mert hogy büdös nekik a házimunka, egy tányért nem mosnak el maguk után, könnyebb beletenni a mosogatóba, hagy gyűljön majd az asszony a 8-10 órás munka után ha hazaér elmos, kimos, felmos utána mindent?

És még fát vágni meg füvet vágni is nyűg a hátukon? Mert a nők lapátolják már a havat is!

Jah arról meg ne is beszéljünk, ha a nő munkanélküli lesz, akkora férfi osztja az észt, hogy ő keresi a pénzt, kuss a neved!

Annyira elkeserítőek az ilyen kapcsolatok!

Mitől férfi egy férfi most komolyan?



2013. jan. 1. 16:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
70%

Minden kapcsolathoz két ember kell, ezt ugye tudod? :)

A nő egyszer ebbe belement, akkor így járt, én azt mondom.

2013. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
67%

Feminism power... Yak.


Ha a pénzt 50-50%-ba hozzák akkor az otthoni bónusz munka is 50-50%-os.


Ha a csávó dolgozik csak akkor a nője takarít és fordítva.

2013. jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%

Az én párom nagyon készséges, mindenben segít nekem az itthoni tennivalókban, pedig nem élünk együtt. Mosogat, törölget, porszívózik, kisállataimat is kitakarítja és ha bárminek nekikezdek, rögtön ugrik és segít... nos baromi irigyelhető nőnek tűnhetek. Eddig. Mert hogy az én párocskám viszont nem dolgozik, az élete abból áll, hogy a családnak és a barátoknak segít éppen abban, amire szükség van.


Nos, minden csak nézőpont kérdése. Lehet, hogy a te párod nem segít otthon, de gondold végig, mi az, amit szeretsz benne. Lehet, hogy az előző kapcsolataidban segítettek, de ott meg másféle gondok voltak, nem?


Tudom, hogy néha rohadt nehéz, de ilyenkor arra kell gondolni, hogy mi az, amiért szereted a párod. Tökéletes ember nincsen!


31/N

2013. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%

Hát a lustaságtól meg az asszony ugráltatásától biztos nem. :D Én ezt egyfajta életképtelenségnek hívnám inkább.


Könnyen beszélek, mert szerencsém van az emberrel, bármit megtesz a ház körül, gyerekekkel is szívesen foglalkozik.

Egyik nap megjegyezte viccesen, miközben ruhákat hajtogattam, hogy nem baj-e ha az rám marad, mert már lassan b.zinak is kéne lennie a többiek (= fenti szemléletet képviselő ismerősök) szemében.

Az említett ismerősök feleségei pedig nyíltan vagy a lelkük mélyén irigyek ránk emiatt. Pedig amelyik pasinak van egy csepp esze, az rájön, hogy a nem agyonhajszolt felesége sokkal készségesebb sok mindenben és sokkal jobb társaság is.

Érdekes kérdéseket hoz fel ez a nagy egyenjogúság, néha az az érzésem, hogy attól hogy a nők eljárhatnak dolgozni, a férfiak nagy része még mindig ott tartanak, mint 100 éve, hogy az asszonynak más dolga sincs, mint őket körülugrálni és kiszolgálni.

2013. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

"Esélyegyenlőséget akartatok, megkaptátok!"

Legyen ez érvényes otthon is. :)


Rövid idő alatt ki lehet ismerni valakit. Ha látod rajta, hogy bűzlik neki a munka otthon, kérd meg, hogy akkor tartson el, legyen akkor férfi. :)


Nálunk ez úgy működik, hogy mindketten 12 órás műszakokban dolgozunk, s így itthon is közös minden. Amit általában én csinálok a főzés, mosás, vasalás,nagy takarítás. Ő porszívózik, besegít a mosogatásba, megágyaz, elszalad a boltba.

Persze van olyan férfi, aki nem képes felfogni azt, ha a nő is ugyanannyit dolgozik, akkor otthon is vegye ki a részét a munkából. Ez mind intelligencia kérdése.

2013. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
Minek marad egy nő egy ilyen kapcsolatba. A nők hibája is azt hiszik majd más lesz a házasság,gyerek után aztán persze, hogy semmi nem változik. Aztán meg sírnak, nem kell ilyen férfival lenni és gyereket szülni neki.
2013. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
62%
The war began.
2013. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
71%

"Ez mellett még a konyhát is keressem meg?"

Hány nm-es házban éltek, hogy nem találod?:D Bocsi, de ezt nem tudtam kihagyni, mert vicces volt, ahogy írtad.

Egyébként tényleg nem mindegy, amikor egy férfi egész nap kemény fizikai munkát végez, vagy 8 órát egy légkondis irodában ül.

2013. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

9/9

Te viccnek szántad a hozzászólásodat ? :D

Három éve erőteljesen munkát keresel, plusz otthon sem segítesz semmit :D

2013. jan. 1. 17:32
 10/31 A kérdező kommentje:

9/9

De gondolom ha enni akarsz akkor te is megtalálod a konyhát?

Vagy a kaját is fel kell szolgálni 3 éve az erőteljes munkakeresés közben?

2013. jan. 1. 17:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!