Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenéz az unokatesóm mert...

Lenéz az unokatesóm mert tegnap nem voltam bulizni. Jogos?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok bulizós típus, életemben 2 alkalommal voltam diszkóban, meg egyszer szilveszteri buliban, és ennyi. Pedig bőven elmúltam már 20 éves. És ma mikor beszéltünk telefonon kérdezte hogy hol voltam. Mondtam hogy itthon. Erre azt mondja: Jaj hát szilveszterkor bulizni kell, miért nem mentél? Meg sokszor jön azzal hogy miért vagyok ilyen, meg miért nem járok társaságba stb. Szerintetek is lenézendő vagyok?
2013. jan. 1. 18:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Abban semmi lenézendő nincs, hogy nem szeretsz bulizni.


Viszont fontos lenne, hogy függetlenítsd az önértékelésed mások véleményétől. Szilárdítsd meg a saját értékrended. Ha szerinted a bulizás nem fontos, akkor ne ingasson meg a testvéred véleménye (se az enyém és senkié, csak azért mert valaki azt mondta - persze észérvekre lehet és kell is hallgatni).


Harmadrészt pedig az is fontos, hogy legyenek emberek körülötted - barátok, ilyesmi. Ehhez nem kell éjszakai buliba járni, sőt, például egy társasjáték-kör sokkal jobb választás, mert ott lehet beszélgetni. Ha nem jársz rendszeresen közösségbe, az tényleg baj, mert az ember lelkének fontosak a kapcsolatok, az ember társas lény.

2013. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

De én se értem!

Ki ő neked,a párod?

Miért foglalkoztat ennyire a véleménye?

Azt csinálsz,amit akarsz,nem kell másokat majmolni.....ha nem bulizol,nem bulizol,és kész!

2013. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
10%

Bár én nem ültem itthon, de anyámék elmondása szerint mindenki itthon volt a soron. Úgyhogy ha azt vesszük kb. 20 emberből 1 megy el bulizni.

Nekem meg le kellett volna néznem azokat akik reggel gyalogosan mentek haza, mert én kocsival? Ugyan már!

2013. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem is leszólnak sokan. Meg sokan nem akarnak barátkozni, mert nem vagyok "bulizós". És?... Ha nekem egy barátság azon múlik, hogy hajlandó vagyok-e lerászegedni, akkor az nem barátság. Aki csak azért barátkozik másokkal, mert jó vele inni, de amúgy cseszik rá, az nem barátság. Akiket én a barátaimnak tartok, azok akkor is a barátaim, ha nem züllök minden második hétvégén. Meg persze azt is megértik, ha nekem mondjuk van, hogy más jelenti a szórakozást, mint nekik.

Bocsi, tudom, hogy nem ez volt a kérdés...


Én sem vagyok egy bulizós típus. Na és? Valakinek az a szórakozás, nekem meg más. Én is szoktam szórakozni, csak nekem nem az a szórakozás, hogy vedelek, vagy hogy "heringezek" dallamtalan zenékre. Nekem más jelenti a szórakozást, kikapcsolódást.

A szilvesztert meg nem értem, miért kell túlmisztifikálni. Mintha kötelező lenne aznak zülleni. Miért is? Mert az év utolsó napja? És?

2013. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Itthon voltam, és tanultam a vizsgámra, ami holnap lesz. Bár közben gépeztem is, tévéztem is, de a tanulásra fogtam, hogy itthon maradtam. Gondolom unokatesód szemében akkor én még stréber is vagyok. :D
2013. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem jogos. Én 20 éves vagyok és a barátommal itthon maradtunk. Buliba készültünk, de közben elment a kedvünk és csak áthivtunk két barátot és dumáltunk, koccintottunk. Jobban éreztem magam mintha egy tömegben táncoltam volna rossz zenére. Unokatesód szeret bulizni, őt sem kell lenézni, elfogadjuk és kész.
2013. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok, életemben nem voltam diszkóban. Bulizni is csak néha-néha egy pár fős házibuliban. (4-5, max 7 fős)

Szilveszterkor mindenki azt csinál amit akar. Anyám pl. aludt. Jól tette. :D

Ha legközelebb beszélnék ezzel az uncsitesóddal, (ha beszélsz egyáltalán vele, én meggondolnám hogy szóba álljak-e vele, ha ennyire "lenéz" egy hülyeség miatt), akkor esetleg szóba hoznám, hogy ha ennyire nem tudja elviselni hogy én más vagyok, mint ő, akkor talán hagyjon lógva. Hátha leesne neki hogy ez nem divat, és szokás kérdése, mindenki úgy tölti az estéjét ahogy akarja.

2013. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Unokatesód agyilag gyerek.


Majd ha kedved lesz, elmégy. Ennyi.


Amúgy meg kevés jó hely, ahol tényleg meg lehet maradni, mert nincs tele burnyák parasztokkal, és nem üvölt a ene állandóan.

2013. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!