Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom miért nem látja,...

A családom miért nem látja, miért nem veszi észre, hogy teljesen el van rontva az életem?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, túl koros vénember ahhoz, hogy rendbe hozzam az életem.

Mostanában azon agyaltam, hogy jelentkezek valamilyen suliba, de most látom, hogy egyrészt ami érdekel, azt nem is hirdették meg (főiskolai illetve egyetemi képzésben), a másik dolog ami meg érdekel, ahhoz meg emeltszintű éretségi kell - ezt meg nem tudom megcsinálni, egyrészt mert hogy néz ár az ki, hogy egy 24(!) éves érettségizzen, másrészt a volt középsulimba sem mehetk vissza, mert csináltam ott egy hülyeséget.

Van egy főiksolám, SEMMIT SEM ÉREK VELE, ezért is akartam elkezdnei mást, de ez sem fog menni. Önköltségesen tudom csak kezdeni, van egy kis spórolt pénzem, de ahhoz nem elég, meg a pontjaim sem lesznek elegek.

Tehát:

- nem tudom azt csinálni, tanulni, amit szeretek, szeretnék

- öreg vagyok

- tehetségtelen vagyok mindenhez

- nincs kezdőtőkém a saját élethez

- mások sokkal jobbak és többet elértek nálam.

Ergo az egyetlen megoldás az ibolyák alulról való megszaglása...

De ezt miért nem veszi észre a családom?

Miért ilyen vakok?

Miért kell élnem, ha EL VAN RONTVA MINDEN????

24 f


2013. jan. 2. 21:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/146 anonim ***** válasza:
72%
És mit várnál, üssenek agyon? Naplopás helyett menj el dolgozni. Akár segédmunkásnak.
2013. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/146 A kérdező kommentje:

MI ez mentalitás, miszerint a munka mindent megold?

Egyébként örülj: dolgozom, nem lopom a napot. de attól még nem lehetek az, aki szeretnék lenni, innentől kezdve meg egy szóval lehet jellemezni az életem: kuka.

2013. jan. 2. 21:35
 3/146 anonim ***** válasza:
58%

Ki volt az a gazember aki elrontotta.

Rögtön meghúzom a haját!

2013. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/146 anonim ***** válasza:
80%
Én például királylány szeretnék lenni. De a családom nem veszi észre. Ez van.
2013. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/146 anonim ***** válasza:
69%

Hát, tudod, az a baromi nagy helyzet, hogy rohadtul nem késtél még le semmiről. Bár te azt hiszed igen, innentől kezdve nincs mit tenni. Tán kösd fel magad, kérj anyucitól egy kötelet is.


Amúgy már kiírtad ezt a kérdést régebben is. Akkor nem kaptál választ?


Kapd össze magad vaze, más nem tudja helyetted.

2013. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/146 A kérdező kommentje:

21:37-es

Őszintén örülök, hogy sikeresen megtaláltam az oldal (egyik) legkreténebb válaszolóját, de ha nem esik nehezdre (bár ezt kétlem), konstruktív válaszokkal "boldogíts".

ui: Nem, nem gondolom, hogy az "EZ VAN" hasznos.

2013. jan. 2. 21:41
 7/146 anonim ***** válasza:
74%
Pedig nagyon úgy néz ki, hogy ez van. Támogatniuk kellene a halálvágyadat? Vagy mi a rossebet vársz?
2013. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/146 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a családod észrevette, de ők mit tehetnének?

Nem tanulhatnak helyetted.

A saját életedet te tudod rendbehozni.

2013. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/146 eric_one ***** válasza:
91%

Régi magyar mondás hogy mindenki a saját sorsának a kovácsa... Sokan 30-as vagy 40-es sőt 50-es éveiben képzik át magukat és kezdenek "új" életet, nem értem miért vagy ilyen pesszimista. Fiatal vagy, legyél reális, vizsgáld meg a lehetőségeidet és aszerint indulj el. Nem csak nappali tagozaton tanulhatsz stb.


"Miért kell élnem, ha EL VAN RONTVA MINDEN???? "


-Hát azért, mert az élet az nem egy pc játék hogy nyomsz egy "esc"-et és újrakezded. De mindig van választási lehetőség, és amíg élsz és mozogsz addig mindig kezdhetsz valami újat :-) Fel a fejjel! Ne a családtól várd a dolgokat, légy férfi és vedd kezedbe végre a sorsodat, és irányítsd is azt! Üdv!

2013. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/146 A kérdező kommentje:

De nem lehet helyrehozni, fent már leírtam, miért!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


És igen, ha már egy hulladék vagyok, a legegyszerűbb az lenne, ha a szemembe mondnanák: "nem sikerültél, innentől kezdve nem vagy a fiúnk, takarodj a szemünk elől".

2013. jan. 2. 21:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!