Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálják? Apám teljesen...

Mit csinálják? Apám teljesen kikészít

Figyelt kérdés

nem ttudom hogy baja mostanában velem de egyre jobban utálom azért amiket csinál! Most próbál leszokni a cigiről és látom mikor már tiszta stressz akkor azt vagy rajtam vagy anyukamon vezeti le. ilyenkor legszívesebben pofon vágnám hogy mit képzel magáról.

Aztán csak magára gondol. Pl otthon van üdítő.Állandóan beleiszik. annyira lusta hogy egy pohárba kiöntse. multkor volt egy herpesz a száján akkor leszart minket ugyanugy beleivott rá 3 napra el is kaptam tőle a fertőzést nekem is lett egy herpeszem.

szóval nem értem mit csinálják vagy csináljunk hogy megváltozzon.

segítsetek



2013. jan. 3. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

A nikotinhiány miatt ilyen?

Lehet, hogy túl gyorsan akar leszokni. Nem szabad egyből abbahagyni, hanem fokozatosan csökkenteni a fogyasztást

2013. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen 1 hete letette nem szívott egy szálat sem

és azóta ilyen velünk

2013. jan. 4. 07:33
 3/6 anonim ***** válasza:

próbáld vele megbeszélni, hogy nem egészséges a cigit minden átmenet nélkül abbahagyni.

Nem csak az elvonási tünetek miatti agresszió miatt, hanem mert tényleg árt a szervezetnek.

Ha egy ember drogozik vagy dohányzik, akkor gyakorlatilag mérget vesz be. A szervezet ezt észleli, és ellenmérget gyárt. Ennek köszönhetően múlik a "méreg" hatása, ezért az ember egyre nagyobb és nagyobb adagot vesz magához, és erre a szervezet még több ellenanyaggal válaszol. De ha dohányos/drogos hirtelen abbahagyja a fogyasztást, a szervezet tovább készül a "harcra" a mérgekkel szemben, így tovább gyártja az ellenmérget. Viszont már nincs mivel harcolni! Az ellenanyag megtámadhatja a szervezetet.

Valamint sokkal könnyebben visszaszokhat, mint ha fokozatosan csinálná.

2013. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen teljesen igazad van

most nem szólok hozzá és ugy tunik hogy kezd megnyugodni

de leht hogy vsak azért mert titokban szívja nem tudom pontosan.

2013. jan. 4. 22:18
 5/6 anonim válasza:
dicsérd gyakran hogy letette és hogy jól bírja. ha veszekszik akkor a kis szörny beszél belőle aki cigivel táplálkozik. mond a faternak 3 hét és meghal ez a szörny de 1 száltól is újra éled ezt ne felejtse.
2013. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. jan. 8. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!