Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyu teljesen ellenem fordult....

Anyu teljesen ellenem fordult. Mit csináljak? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ma délután vettem magamnak néhány új ruhát. Hazamentem és anyu elkezdett velem veszekedni hogy minek veszek ruhát amikor már így is van elég. És azzal fenyeget hogy ha még 1-et veszek akkor kidobja vagy elégeti az összeset. Pedig nincs annyira sok ruhám van akinek ennél 10-szer több van. Szerintetek mért csinálja ezt? Mit tudnék tenni? Segítsetek!!
2011. nov. 14. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

1. A saját pénzeden vetted a ruhát?

2. Mennyi az a néhány? Drágák voltak?


Amúgy nem tudom, mégis mit csinálnál, ha anyukád sz*rna bele mindenbe, nem lenne nemhogy ruhád, hanem ennivalód, ütne-verne, esetleg kidobna.

Amit leírtam, az jelenti azt, hogy a gyermeke ellen fordult.

De a te eseted egyáltalán nem ezt mutatja.

Vagy talán üt-ver-éheztet?

2011. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Ha kaptál zsebpénzt, és abból vetted a ruhát, vagy mondjuk nyáron melóztál, és abból, akkor jogtalan volt a kiakadása, legfeljebb megjegyezhette volna, hogy felesleges volt.

Ha viszont arra kaptál, hogy 1 hétre oszd be, ebből vegyél magadnak reggelit, fizesd a sulis dolgokat, meg ilyeneket, akkor jogos a felháborodása, mert új ruhák mindig lesznek az üzletekben, és vannak fontosabb dolgok is, mint egy vadonatúj ruha.


Ez a 10* több ruhája van dolog pedig ne érdekeljen.

2011. nov. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bánomisén ***** válasza:
Zsebpénzből vásároltál? Akkor szerintem azt tudod tenni, hogy nem szórod a pénzedet. Ha van ruhád, nem kell venni. Gondolom, nem milliomos az anyukád, hogy minden szeszélyedet finanszírozza, ezért pipult be, megértem.
2011. nov. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gyerekeknek azért van saját pénzük, hogy gazdálkodjanak vele és úgy gondom ebbe nem szabadna bele szólni.


De megesik, hogy a szülő ugye sokat dolgozik a pénzért és látja, nem is olyan égetően szükséges a ruha, mert nem lukas stb, nem nőtted ki.



És így haragra lobban, hogy pocsékolod a pénzt, lehet arra gondol közben, hogy ez a 3 felesleges felső ára fedezte volna a fűtés számlát és akkor nem kellet volna megint túlórázni a jövő héten és időben haza érhetett vona a családjához és akkor még ki is tudott volna vasalni mondjuk.


Persze neked meg fontos, hogy néz ki hogy jó ideje ugyanazokba jársz meg már nem is annyira tetszenek már, nem hordod szívesen.


Mind kettőtöket megértelek.

2011. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!