Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vigyek ajándékba, egy...

Mit vigyek ajándékba, egy régen látott rokonnak?

Figyelt kérdés

Keresztapám meghívott minket egy vacsora(engem anyut aput)

mert már 5 éve nem látott engem.Anyummal nagyon nincsenek

jóban,legalábbis anyum utálja keresztapámat.

Majdnem úgy volt hogy el sem megyünk de apum meg én rászedtük anyumat hogy mennyünk el,mert már régen láttak minket/engem.Én szeretnék vinni valami ajándékot vagy valami kis dolgot mert azért nekem is hiányoztak.

De mit vihetnék?keresztapám az Rallis (autó versenyző,autó szerelő,és autó kereskedő)Az unokatesóm meg fodrász...

Tehát mondanátok valami jó kis cuccost??Lehet az poénos is.Ja és ha könnyű de tényleg nagyon alap,akkor én is megcsinálom



ui:rossz a kézügyességem nagyon..



2013. jan. 4. 12:28
 1/5 anonim válasza:
szerintem nagyon örülnének egy képnek rólad vagy a családodról.vehetsz olyan képkeretet is(csak ha gondolod,hogy eltudod készíteni),amelyet te egyedien díszítesz ki vagy persze árulnak szimpla képrámát is.
2013. jan. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőre ne legyen poénos. Inkább valami hagyományos (bármilyen unalmasnak tűnik is egy cserép virág, egy üveg bor vagy egy doboz kávé). 5 év után újra kell kezdeni az ismerkedést. Majd ha feloldódott köztetek a jégcsap, akkor lehet legközelebb érdekesebb dologgal beállítani. De most elsőre inkább ne...
2013. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi ilyenkor mindig italt és desszertet viszünk, ez lehet különböző árkategória, ki mit engedhet meg magának. Ha nem isznak és fogyóznak, max. továbbadják. Esetleg egy cserép virág, ami lehet különlegesebb fajta is, akár egy mandarinfa.
2013. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Üveg ital,doboz csoki,csokor virág


De sztem fényképeket válts ki,és fotóalbumba tedd szépen,magatokról

2013. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megvan mit viszek a képes ötlet az biztos meg valami csoki amiből jut mindenkinek...Ja apum meg kapott házi pálinkát amiből vinni fogunk.
2013. jan. 4. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!