Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl ezt az...

Hogyan éljem túl ezt az időszakot?

Figyelt kérdés

Albérletben laktunk a barátnőmmel de ki kellett költözni, amúgy is úgy volt megbeszélve, hogy januárig maradhatunk mert kell neki a ház. Nem találtunk másikat így muszáj volt a barátnőm szüleihez jönni. Azt tudni kell, hogy az apja első perctől kezdve utál engem. Nem szexelhetünk. A múltkor kopogás nélkül bejött a szobába és a barátnőm kukájába meglátta a használt gumit és ki akart rakni, mit képzelek én magamról, hogy mit csinálok a lányával. hát basszus. Azóta állandóan figyel minket, ha dugni akarunk el kell menni máshová mert ez itthon van egész nap. De még akkor is néz ha csak puszit adok neki.


A másik az, hogy halálosan igénytelen. Rohadt büdös izzadtságszaga van, kb 2-3 naponta fürdik, miután megfürdik a fürdőszoba tele van kis szőrszálakkal, a szája még attól is büdösebb mert nem mos fogat, a büdös pólóját képes másnap is felvenni. Haltok meg. A kaja belerohad a tányérba, a kávé beleszárad. Nem mos kezet wc után és szarszag van utána mert ablakot se nyit. Amikor befújom magam, hogy ne legyek olyan büdös mint ő és kicsit tovább vagyok a fürdőszobában mint ő egyből kapom, hogy buzzi vagyok. Jó oké, az ő háza, azt csinál amit akar és nekünk is azt kellene de ez már durva. Alig várom már, hogy találjunk valamit mert ez így nem mehet sokáig.


Addig is mit lehet csinálni?

25/F


2013. jan. 5. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A te szüleidhez nem mehettek?Vagy nincs másik albérlet?
2013. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Keresünk de nem találunk másikat ami jó lenne. Azért nem megyünk az én szüleimhez mert 300km-re laknak innen és itt van a munkahelyünk.
2013. jan. 5. 22:55
 3/5 anonim válasza:
Azt ne felejtsd el, hogy mégis csak az ő házában élsz, és gondolom az, hogy te is ennyire utálod kiül az arcodra. Te sem leszel boldog ha 10-15 év múlva egy olyan ember dugja a lányodat aki nem szimpatikus. Próbálj vele kedves lenni, többet nem tehetsz, próbálj bizonyítani ha hosszú távra tervezel a lánnyal, ha meg nem akkor meg úgy is jogosan basztat, ne foglalkozz vele.
2013. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

ezért nem jó szülőknél lakni mert csak a baj lehet belőle ami kihathat a kapcsolatotokra is.

Nekünk annyiból nagy szerencsénk van hogy az én szüleimnél lakunk fél éve mert nem volt más albérlet és pénzünk sem nagyon volt mi is kényszerből költöztünk haza. Szerencsére semmi baj nincs (kop kop) persze mivel már egy ideje itt vagyunk és megszoktuk egymást meg a mi házunk alapból nagy mert 3 an vagyunk testvérek nagy ház épült meg egy kis lakrész is külön fürdővel még a bátyámnak de ő elköltözött máshová. Így most mi használjuk azt, külön konyha, külön wc, külön fürdő külön szoba. Jól elvagyunk itt. Igaz van közvetlen bejárat a szüleimhez is mert meglett csinálva utólag hogy ne kelljen ítélet időben még csak egy 10 másodpercre se kimenni ha átakart volna jönni anno a bátyám, de ez így jó is. Az ajtót zárjuk de ha úgy van bármikor felmegyünk oda ha éppen foglalt a wc és kell a másik sürgősen tehát ebből nincs probléma. Senki nem zavar senkit, a fűtés egybe van így azzal sincs gond, hogy több fa megy el. ehhez mázli is kell ám.

2013. jan. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zárni az ajtót...
2013. jan. 6. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!