Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éljem túl ezt az időszakot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl ezt az időszakot?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy barátom, pontosabban a legjobb barátom,és az egyetlen igazi barátom, vele mindent meg tudok beszélni, mindent elmondok neki. Nagyon szeretem Őt. Körülbelül másfél hónapja észrevettem, hogy amit érzek iránta, az már lassan szerelemmé alakult. Van egy lány aki tetszik neki, de még nem is találkoztak, csak Facebook-on beszéltek, és a lány nem akar tőle semmit. Ezt már Januárban is mondta nekem, de akkor még nem éreztem ezt. Mostanság is folyton azzal kínoz, tudatán kívül, hogy mennyire hiányzik neki, meg hogy bárcsak itt lenne mellette a lány. Hogy milyen jó lenne sétálni vele, ölelni Őt. Én majd belehalok, mert nagyon szeretem. És van még egy dolog, nagyon messze élünk egymástól, kb. 160 km-re, de ez nem gátol meg az érzelmeimben. És az a helyzet, hogy mostanában nem is ír vissza nekem fb-n (eddig majdnem minden nap beszéltünk), nem tudom, hogy mi történhetett. Pedig eddig mindig olyan jókat beszéltünk. De azon gondolkoztam, hogy lehet, hogy azért nem ír vissza, mert mikor a lányra kerül a szó, akkor én mindig azt mondom, hogy felejtse el, mert utálom, hogy szenved, ami igaz is, de azt is szoktam írni, hogy sajnálom, hogy nem vagy vele együtt. Nem tudom mit tegyek, hogy ne gondoljak rá, amíg el nem mondom neki, mert úgy döntöttem, hogy nyár végén megteszem.
2012. jún. 14. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy szereted minél hamarabb, mert a végén még becsajozik és akkor már túl késő, de amugy a távkapcsolatok nem igazán működnek. Viszont most úgy is itt a nyár. Sok szabad időtök lesz. Lehettek együtt.
2012. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy számít-e, de nekem valamikor azt mondta, hogy nem kell senkinek. És lehet, hogy ezt abból érzi így, hogy a lányok nem nagyon próbálkoznak nála, de nem tudom mit csináljak. És nem akarok sokat vele lenni, mert még a végén valahogy "megun", és azt nagyon nem szeretném, de tudom, hogy ezzel kapcsolatban paranoiás vagyok, mert Ő mindig azt mondja, hogy szeret velem beszélni.
2012. jún. 14. 22:11
 3/14 anonim ***** válasza:
A legtisztább szerintem is az, ha leírod neki ezeket a dolgokat. Tudom, hogy nehéz erre vetemedni, de egy próbát megér. Hátha. :) Legjobb, ha nem beszélgetés közben írod meg neki, hanem ha írsz neki egy levelet facebook-on. Mert mi van, ha ő is szeretne közeledni feléd, csak nem mer, és ezért keresi azt a másik lányt?
2012. jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már erre, de annyira lehetetlennek tűnik, hogy Ő is érez valamit irántam. A másik én is így gondoltam, hogy majd elmondom. Csak akkor nem tudom, hogy fb-n miért nem ír vissza, és ha én nem írok neki egy hétig akkor miért nem ír, nem értem.
2012. jún. 14. 22:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 160 Km az semmi.
2012. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy most elég furcsának fog tűnni, de 13 éves vagyok. És ha lehet, akkor ne gondold azt, hogy csak egy kisgyerek, aki azt hiszi szerelmes. Itt is beszélgettem már úgy emberekkel, hogy nem tudták, hogy hány éves vagyok, megkérdeztem tőlük, és a legtöbben 19-23 évesnek gondoltak a gondolataim alapján.
2012. jún. 14. 22:47
 7/14 anonim ***** válasza:
A nyár végén 100 h nem fogod neki elmondani. Ezt te is tudod, csak húzod ezzel is az időt, mert félsz. Ez normális, mindenki ilyen, de nem jó. Ezért szedd össze magad és pár napon belül mond el neki. Hidd el, késő lesz ha vársz vele. Cselekedj, különben szenvedni fogsz. Ja és ne facebook-on írd meg neki, nem fog válaszolni ez is 100. Egyszer találkozz vele és a kellemes nap végén mond el mit is érzel.
2012. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jaj ne, nem akarom még elmondani neki, majd nyár végén, és meg is van rá az okom, de azt jó ötletnek tartom, hogy ne Facebook-on mondjam el, mert akkor tényleg nem fog válaszolni.
2012. jún. 14. 23:12
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát jó, akkor leírom miért ne told el időben a dolgot. A lány barátom bevallotta, h évek óta szeret, de én nem tudtam reagálni rá meglepődöttségemben két héten át, pedig én is szerettem már egy ideje. Ez annyira fájt neki, h hopp összejött egy bohóc fiúval két héttel később és azóta is boldogtalan, mert egymásra vágyunk, de nem szakíthat, mert megbántaná a bohoc fiút. Szóval ő életem szerelme és én is az övé és két heti bénaságom miatt fogunk szenvedni évekig. Tehát ok ne lépj, de az élet akár pár nap alatt annyira meglepő/érthetetlen és rossz dolgokat is hozhat, h az lehet fájni fog sokáig.
2012. jún. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Huh, ez most megdöbbentett. De az biztos, hogy nem fogok összejönni mással, ha elmondom és nem tud rá reagálni, és hasonló lesz a helyzet. Viszont, az még egyáltalán nem biztos, hogy én tetszem neki.
2012. jún. 14. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!