Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek türelmesebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek türelmesebb, hogyan éljem/éljük túl ezt az időszakot?

Figyelt kérdés

Elég problémás eset vagyok, elég sokszor csaptak már be, használtak ki, és emiatt elég bizalmatlan vagyok. Ennek azonban a párom issza meg a levét, na meg leginkább én, mert borzasztó sokat emésztem magam (ebből ő szerintem nem sokat érzékel). Rettegek, hogy nem vagyok neki elég jó, hogy nem szeret. Őszintén megmondom, néha a telefonjába is belenézek. Nem találok persze semmit.


Bár mondja, és érezteti is, hogy szeret, de annyira félek, hogy csak mondja :(

Most is annyira fáj belül. Mostanában rengeteget dolgozik, nem lehet vele tervezni, mert nagy ritkán jön csak össze. Nameg ha vízszintesbe kerül, és becsukja a szemét, már álomba is zuhan. Kb. 1 hónapja van ez így, én iskolába kezdtem járni, másik városban vagyok kollégista, csak hétvégenként tudunk találkozni, de akkor is csak rohanás minden. Úgy szeretnék beszélgetni, mint régen is, elmenni "randizni"... Most van 1 hét szünetem az iskolában. Máskor, ha ilyen volt, egész héten össze voltunk ragadva. De mostanában más, ma este nem is jött el, mert fáradt, pedig itt lakunk egymástól kb. 5 percre (nem élünk együtt). Én meg legszívesebben minden este vele lennék.

Egyszerűen rettegek, hogy talál valami csinos, szép, okos lányt, és megunja a rám való várakozást (az iskola miatt). 2 hónapja azt mondta, hogy mire végzek az iskolával, felújítja a házát, szépen apránként, és megkérdezte, hogy odaköltöznék-e hozzá.

Rettegek, hogy az állandó munka miatt, egyszerűen elmegyünk egymás mellett. Hogy elhidegül tőlem, hogy vége lesz. Annyira félek. Legszívesebben abbahagynám az iskolát is, pedig még csak most kezdtem. Legszívesebben sírnék most. Hiányzik!

Mit tegyek? Mit tegyek kettőnkért, mit tegyek magammal, hogy el bírjam viselni magam?


Nagyon köszönöm a válaszokat, a segítségeteket!


2010. okt. 25. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hey, ne aggódj...

Fel a fejjel...

Nagyon szereted ezt a fiút, és Ő is szeret téged.


A sulit meg csináld végig, ha tényleg ez az amit akarsz.

Tudom, hogy hiányzik, keveset vagytok együtt, de bíznod kell a párodban.

Tudom, hogy ez nehéz, de hinned kell benne, hogy szeret téged, főleg, mert mondta is. Meg felajánlotta, hogy költözz hozzá.

Ez azt jelenti, hogy szeret.

Ne aggódj. Szeret téged, és nem fog elhagyni.

2010. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A kihasználós eset nekem is ismerős én is bajba vagyok hogy amikor egy lány azt mondja hogy bejövök neki nem tudom hogy tényleg úgy van e vagy csak hülyit játszik velem mivel korábban bevettem hogy igazat mond és később estem pofára.
2010. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Így visszaolvasva annyira kis gyerekesnek tűnik. Pedig nem vagyok kislány, csak annyira szeretnék jó lenni, szeretni való lenni, hogy ebbe nyomorodok bele :(

Még azt is elfelejtettem leírni, hogy lány vagyok :):( Bár sejthető, de jobb tisztázni :)

2010. okt. 25. 22:15
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha kellően értelmes a párod, akkor már kiszagolta, ohgy bizonytalan vagy, sőt megbízhatatlan. És ha helyén az esze, akkor elhagy.
2010. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért vagyok megbízhatatlan?
2010. okt. 25. 22:52
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem jó amit csinálsz. Írtad hogy a párod telefonjában semmit sem találtál, és hogy mondta h felújítaná a házát és megvár a sulival, összeköltöztök. Aki így hosszú távra tervez az szeret téged. Hagyjuk már azt hogy "1 pasi átb@szott és akkor az összes szemét"....mindig vannak kivételek, örülj hogy megtaláltad.


A másik hogy ő már dolgozik, érthető hogy kevesebb ideje van, egy jövőt alapoz épp meg, és az ő szavaiból ítélve a közös jövőtöket...


még valami: ne csináld ezt, hogy félsz hogy talál jobbat, csinosabbat stb. Ne éreztesd vele hogy szerinted jobb csajt érdemelne mint te. Legyen önbizalmad és hagyd hogy szeressen. Nincs annál kiábrándítóbb mint ha egy csaj csak a hibákat veszi észre magán..

2010. okt. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem jó amit csinálok, ezért kérek segítséget, tanácsot. Ez nem vezet így jóra.

Köszönöm :)

2010. okt. 25. 23:12
 8/12 anonim ***** válasza:

A 60%-os válaszában annyi logika volt, mint egy marék lepkében...szerintem nem is ide akart válaszolni, te meg érzékeny periódusodban vagy, lelkedre ne vedd:)

Na szóval. Ha nem szeretne, akkor hagyna a francba, biztos nem foglalkozna veled. Meg ha kimutatja..megértelek, mert én is ilyen vagyok, többet szenvedek mint örülök egy kapcsolatban, mert én is attól félek hogy nem vagyok jó és nem is szeret igazán, meg nem tudom tartani a pasiban az érdeklődést...Nem jó ez, de el kell hinned elsőkörben, hogy természetesen te is olyan izgalmas és szeretni való vagy, mint akármeliyk más nő. Sőt az átlagnál szerintem több is vagy, mert szereted és hű vagy hozzá...nem máshová kacsintgatsz. Mit dolgozik a párod? És mennyi a munkaideje? Gondolom hétvégén nem kell mennie és szabik is vannak neki, akkor kell kihasználni az időt. De szeret, nyugi:) Tuti:)

2010. okt. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja, és még annyi, hogy nem kell senkinek sem a szemedre vetnie, hogy megbízhatatlan vagy...magamról tudom, milyen egy rohadt érzés, hogy sorozatosan csak kihasználni akartak és megbántottak, hazudtak, stb. Természetes hogy az embernek fenntartásai vannak. És nem is baj, ha nyitott szemmel jársz, de ne gyanúsítgasd, csak akkor, ha okot ad rá:) Amíg nem gyanús, addig ne. És tényleg van kivétel, bár igaz, hogy 1 fiút találtam csak most, aki más mint a többi, meg is becsülöm.

Mondanod kéne neki, hogy megérted, hogy fáradt, és elég, ha csak egy 10 percre találkoztok (egy hosszú nap után persze), csak lássátok egymást az a lényeg...Vagy te is átmehetnél hozzá, biztos jól esne neki:)

Ne aggódj...ne félj:) Nincs értelme tényleg.

19/l

2010. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál! :)

Igazából ő vállalkozó, nincs sem szabi, sem semmi. Sokszor reggel 5-től kezd, és van, hogy hajnalban fejezi be. Volt, hogy 24 órából 20-at dolgozott :S Hétvégén is. Vannak persze jobb napok, amikor nem kezd 5-kor, hanem csak 6-7 körül, és nem is tart a munka hajnalig. De az nem sokszor van sajnos. Nagyon kimerült, nem véletlen, hogy fél perc sem kell neki, hogy elaludjon. Nagyon féltem. És nagyon rosszul érzem magam, amiért hisztizek, de talán érthető, hogy néha egy picike darabot én is szeretnék belőle. Egy este vicces hangulatban voltunk, és megkérdeztem tőle, hogy hisztis vagyok-e, mondta, hogy nem csak néha akadékoskodok :D Nagyon szeretem Őt! Mindig megfogadom, hogy nagyon jó "asszonykája" leszek, de úgy elborulok néha. Tegnap úgy volt lesz egy kis ideje, együtt ebédelünk valahol, és elmegyünk együtt ügyet intézni, aztán kiderült, hogy vacsora lesz csak, de ügyintézni elmegyünk együtt, aztán az ügyintézés sem jött össze, meg a vacsorából is pizzarendelés lett. Nem egyszerű.

2010. okt. 27. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!