Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem a férjemé a gyerek. Mit...

Nem a férjemé a gyerek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy van egy 5 éves kislányom, kit a férjemmel közösen nevelünk, de nem az övé, és őt nem tud róla. ő sajátjának hiszi. akkor sajnos nem voltunk jól meg a férjemmel, és megcsaltam. hónap első felében csaltam meg, és akkor lettem terhes mikor vele nem voltam, szóval biztos hogy nem az övé, meg amúgy is kiköpött édesapja a gyerek. nagyon felemészt a bűntudat, de nem tudom van e értelme felbolygatni mindent most hogy minden tökéletes. ő imádja a kislányt, a kislány is őt, és boldogok vagyunk. ha ezt megtudná sohasem bocsátaná meg, amit meg is értek. senki sem tudja rajtam kívül a dolgot, az igazi apa sem. azóta sohasem csaltam meg.
2013. jan. 6. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
92%
Hát szívem ezt vidd magaddal a sírba.
2013. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek, ezt a titkot vidd a sírba!
2013. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
89%
Most már minden érintett érdekében hallgass! És imádkozz, hogy sose derüljön ki!
2013. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
74%

És ez most jutott az eszedbe, öt év után?


Nem véleményezem, ami történt, ezen már nincs mit rágódni, megtetted, elszúrtad.


Nincs megoldás. De azt tudnod kell, hogy nem "minden tökéletes". Ez illúzió. Egy elképesztő hazugságban éltek, a Te hibádból. Semmi nem tökéletes, csak annyira, mint egy hulla, ami belül már oszlik, de kívül még nem látszik rajta semmi.


Ha megmondod, tönkreteszed a férjed és a gyereked életét. Ha nem mondod meg, akkor is.


Nincs tanács, mert már réges rég tönkretettél mindent magad körül. Szomorú.

2013. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
83%
hallgass. két vagy esetleg 3 életet is tönkretennél.
2013. jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
77%
Mindenképp tartsd magadban. Ilyen esetben már átruháznád a férjedre a teher nagyobb részét. Ezt neked kell viselned.
2013. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
68%
Majd jön egy betegség, egy vérvétel, és kiderül, hogy a gyermek nem származhat az apától. Ráérsz akkor színt vallani.
2013. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
50%

En 24 evig titkoltam ezt akkor is csak a bio apa tudta meg van egy gyereke aki mar felnott.

Ez van tarsd magadban soha nem derul ki betegseg es vervetel utan sem hiszen vercsoport nem egyertelmu dolog.

2013. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
85%

Jó megoldás nincs. Ha elmondod akkor megfosztod őket a boldogságtól, ha megtartod addig emészt amíg belebetegszel. Ráadásul bármikor kiderülhet.


Ne itt keress megoldást egy ilyen súlyú problémára, mert névtelenül baromi könnyen mondogatunk okosakat.

2013. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
96%
Vannak betegségek, amelyek genetikai okra vezethetők vissza, s ilyenkor több történik, mint egyszerű vércsoport megállapítás.Remélhetően nem kerül ilyenre sor, de volt már a világtörténelemben olyan, mikor kutatták a család genetikai rendellenességeit, s kiderült a bibi. És ráadásul szerencse volt, mert az apa terhelt lett volna, de az igazi apa nem. Viszont kiderült a ballépés.
2013. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!