Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a ferjeme a...

Mit tegyek, ha a ferjeme a gyerek?

Figyelt kérdés

Kezdem az elejen, hogy ertheto legyen.

A ferjemmel Angliaban elunk 6 eve, o japan szarmazasu, szuletese ota itt el.

Ket eve, mikor mar en is megszoktam az itteni eletet, a legjobb baratnom kijott szerencset probalni és mi fogadtuk be, amig nem tudott elhelyezkedni. A ferjem nem nagyon kedvelte es nem tetszett neki hogy kerulgetni kell ot a lakasban. Kesobb kivett egy szobat de sokat volt nalunk mert ott lakotarsai voltak. Baratkozni nem nagyon akart senkivel pedig en biztattam, hogy könnyebb lesz igy neki a beilleszkedes. Jarjon el szorakozni, parkba, ingyenes rendezvenyekre, lakotars lannyal stb. De nem, o csak nalunk erezte jol magat. Telen bejelentette hogy nagyon fel, mert terhes lett. Nagyon megdobbentem, mert soha nem mondta, hogy van valakije, akar tartos akar egyejszakas kapcsolat. Utana sokaig nem jelentkezett, majd a hetedik honapban volt mikor ismet. Azt mondta nem tudta elvetetni. Mellette alltam mindenben, a ferjem haragudott is, hogy minek vesszuk a nyakunkba oldja meg o. Azt akarta hogy ne tartsam a lannyal a kapcsolatot. De nekem csak a baratnom volt igy a szuleskor is en kisertem be. Munka utan mentem vissza a korhazba hozza es azt hittem rosszul leszek. A babaja japan apukatol van, teljesen olyanok a vonasai, le se tagadhatna. Mikor meglatta az arcom csak annyit nyogott ki, hogy el kellett volna mondania de felt. Ebből nekem mit kellett volna leszurnom? Mert teljesen abban vagyok hogy a ferjeme a gyerek. A ferjem tagadja, a baratnomet most nem birom latni.


2012. okt. 21. 14:39
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Apasági vizsgálat. Ha a férjed nem megy bele, egyértelmű a dolog...

Mit tennél, ha kiderülne, hogy a férjed az apja?

2012. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Elhagynam. Nem lenne mentseg semmi sem. Foleg azok utan hogy elottem vegig ugy csinalt, mint aki utalja a baratnomet.
2012. okt. 21. 14:45
 3/41 anonim ***** válasza:
89%

Hogyhogy mit tegyél?!

A "barátnővel" megszakítani minden kapcsolatot, a férjedtől pedig elválni.

2012. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
89%
Válás, a "barátnő" meg oldja meg egyedül a helyzetet, majd indít apaságit vagy ahogy akarja, az az ő bajuk.
2012. okt. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
89%
Hát pedig bírod vagy nem,tiszta vizet kell öntened a pohárba.Csak a barátnőd, miért kellett volna tőled félnie azért,hogy ki a gyereke apja?A férjed nem fogja bevallani abba biztos lehetsz.Szépen sétálj el a barátnődhöz.Aztán ha az övé,rúgd ki páros lábbal
2012. okt. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
89%

Én is előbb megbizonyosodnék a dologról.

DNS teszt. Vagy valljon színt. Utána mindkettő takarodjon az életemből és nevelgessék azt a gyereket, akit egyébként sajnálok, mert láthatóan senki nem akarta.

2012. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
89%

1. A pasik ebben a helyzetben a végtelenségig tagadnak. Mégis hány japán van még körülöttetek?


2. Ennyit a legjobb barátnőkről. Régi igazság, hogy a legjobb barátnőket sosem engedjünk 3 lépésnél közelebb a pasinkhoz mert mindig az mar belénk a legnagyobbat, akitől nem várjuk.


Először is tényleg nagyon komolyan és higgadtan elbeszélgethetnél a "barátnővel". Még ha nehezedre is esik. Nem élhetsz állandó kétségek közt. Aztán mikor megtudtad az igazat esetleg kioszthatod, de úgy, hogy elsüllyedjen.


Nem véletlen, hogy nálatok érezte jól magát a kis kígyó. Mégis ki csinálta volna fel, ha ennyire nem járt el sehova?

2012. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
85%
Apasági vizsgálat. Ha férjedé, akkor lapát mindenkinek. Ha nem megy bele a vizsgálatba, az meg felér egy beismeréssel.
2012. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Azt nem ertem, minek keresett fel a baratnom, ha tudta, a ferjemtol van a gyerek. Szamomra egyertelmu volt mindig is, hogy dominansak az azsiai genek, minden vegyeshazassagban inkabb azsiai vonasuak a gyerekek. Hogy hihette hogy nem fog kiderulni?
2012. okt. 21. 14:53
 10/41 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem azt akarta, hogy kiderüljön és őt válassza a férjed.
2012. okt. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!