Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vígasztaljam meg a...

Hogy vígasztaljam meg a nővéremet, hogy ne sírjon?

Figyelt kérdés
A nővérem hónapok óta szerelmes volt egy srácba,volt fent a fiúnál filmezni,többször is.De tegnap este a srác kirakta,hogy kapcsolatban van.A tesóm tegnap este óta sír,és én annyira sajnálom,hogy már én is a sírás küszöbén vagyok.Hogy vígasztaljam meg?
2013. jan. 6. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szép tőled,hogy szeretnéd megvigasztalni. Sajnos ilyen esetben nem tudsz mit tenni.
2013. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jobb, ha kisírja magát. Túl lesz majd rajta idővel, esetleg találj ki valami programot, hogy tereld a figyelmét a témáról.
2013. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vigyél neki egy nagy bögre habos kakaót, és ajánld fel, hogy nézzetek meg együtt valami csajos filmet.
2013. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:(
2013. jan. 6. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:

volt fent "filmezni"

Ne haragudj, de a nővéredet alaposan átbacta és kihasználta a srác, ilyenkor nem tudsz mit mondani. Hagyd, hogy kisírja magát, aztán foglalkozz vele, ne forduljon be magába teljesen. Majd idővel jobban lesz, ha eloszlik a rózsaszín köd és rájön, hogy sajnos ő volt a megvezethető.

2013. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tényleg csak filmeztek,nem feküdt le vele a nővérem,mert még csak 16 éves lesz
2013. jan. 6. 18:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Jha, akkor majd elmúlik. Örüljön, hogy a nagy szerelemben nem ment bele hülyeségbe, na azt tényleg bánná. 16 évesen akármennyire is azt hiszi, nem áll meg a világ emiatt. Sőt, jó tanulság, hogy máskor legyen elővigyázatosabb.

Csináljatok csajos napot, süssetek, beszélgessetek sokat, menjetek sétálni, forró csokit inni, nassolni. Majd rendbejön, ha elmúlik a szerelem és az önsajnálatot is abba hagyja.

2013. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha egy fiú hónapokig nem szed fel egy lányt, akkor a lány sejthetné, hogy nem kell neki.

Nem értem miért érte őt ez a hír olyan váratlanul.

2013. jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagy adag fagyi, extra adag zsepi es valami csajos film. Jobb kedve nem lesz, de legalabb biztos lesz benne, hogy te mellette leszel barmi baj is lesz es neha ez a legnagyobb segitseg!
2013. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!