Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit vittetek amikor bemutat...

Ti mit vittetek amikor bemutatott a párotok a családjának? Kinek vettetek valamit? Tesónak is illik?

Figyelt kérdés

Ő az első aki normálisan bemutat, mivel másik városban élnek. Mi anyukámmal ketten élünk, ő virágot hozott.

A lányoknak is illik vinni virágot? Az apukájának vigyek valamit? Van egy 3 éves kistesója, talán neki is illene valami apróságot vinni? De nem fura ha három tesójából egynek veszek valamit?



2013. jan. 6. 22:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Apukának bor, anyukának virág, és 3 tábla csoki a tesóknak. Szerintem nem szép dolog csak a legkisebbnek adni azért mert ő a legkisebb. Vagy mindnek vigyél, vagy csak a szülőknek.
2013. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

csak nálunk nem szokás ez az ajándékozás?

én nem vittem semmit elsőre, a barátom se hozott. szülinapra, névnapra viszek valamit mindig és ennyi. szerintem túllihegitek. azzal kell jó benyomást tenni, hogy normálisan viselkedsz :)

2013. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, nem ajándékokkal kell megvenni a másik családját, hanem ha udvarias, kedves vagy és lehet veled 3 értelmes mondatot váltani.
2013. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem ez így túlzásnak tűnik, hogy mindenkinek külön bevásárolsz... Szerintem sokkal szolidabb megoldás lenne egy tálca sütemény, vagy pogácsa. Abból mindenki ehet, és nem is olyan erőltetett.
2013. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

elso vagyok. Szerintem a virag kedves dolog, de nokent bort vinni apukanak... furcsa.

A 15 es 17 eves teso is furcsan nezne ha adnal nekik valamit.

de szerintem ha semmit sem viszel is nagyon fognak neked orulni

2013. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

a tálca süti azért jó, mert abból kitűnik, h a házias vagy :) anyukával máris lesz közös téma: a recept :) azért előtte puhatolózz, h mit szeret a család, netán allergiás dióra, mákra, mogyoróra, nehogy olyat tegyél a sütibe.


egy üveg bort is vihetsz, sztem nem ciki.

2013. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nálunk ez gyorsan és váratlanul történt: alig hogy közölte a párom, hogy megyünk anyukájához, már tuszkolt is be a kocsiba, mert szinte azonnal indultunk :D Szóval esélyem nem volt ezen gondolkodni.

Ha több időm van felkészülni, szerintem egy finom desszertet vettem volna.

2013. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben - hacsak nem állsz olyan jól anyagilag - szerintem vigyél egy nagy doboz bonbont vagy tényleg egy tálca sütit. Abból mindenki kaphat, nincs az, hogy a nagyok nem kaptak, a kicsi meg igen, és az sem, hogy mintha karácsony lenne, végigjársz az ajándékokkal.

Azért egy szebb szál virág is minimum egy ezres, egy üveg jó bor szintén nem olcsó dolog, ha meg csak gagyit tudsz vinni, annál az is jobb, ha egyáltalán nem is viszel.

2013. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!