Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferjem es koztem 30 ev a...

Ferjem es koztem 30 ev a korkulonbseg. Kezd meghulyulni. Nevetsegesnek erzi magat a barataim elott. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
23 eves voltam, o 53. Egy munkahelyen dolgoztunk. 17 eve elunk egyutt, 8 eve vagyunk hazasok. Gyerekunk nincs. Szuleim, barataim is elfogadtak. Mostanaban kezdte mondogatni, hogy valjunk el es keressek egy fiatalt, mert o mar oreg es sokkal jobban szeret annal, hogy ha majd apolni kell ot, mert pl. magatehetetlen beteg lesz, en szenvedjek miatta. Vagy ha mar nem lesz kepes a szexre, en meg akkor is distal leszek es nem lesz igy jo nekem. De nekem igy jo. Es nem ergo, hogy nem szanalombol vagyok mellette. Majd raerek ilyeneken gondolkozni, ha ezek bekovetkeznek. Csak azert menjunk kulon, mert mi lesz hogyha...?
2013. jan. 7. 12:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
(a 11 és 14-es szép válaszokért köszönet! megkönnyeztem..)
2013. jan. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha 17 évvel ezelőtt egyikőtöket sem zavarta a korkülönbség, akkor már most kár ezen rágódni. Összecsiszolódtatok, ismeritek egymást, már akár szólnotok sem kell, tudjátok egymás gondolatait is.

Ez az szép az idős korban.

És miért érzi magát kényelmetlenül a te barátaid körében, nem most ismerte meg őket, és ők is ismerik már őt jónéhány éve.

Az, hogy mit hoz a jövő, és kinek milyen "távozás" van megírva a nagykönyvben, senki nem tudhatja előre. Hogy hosszú ágyban fekvő betegség, vagy infarktus, vagy éppen egy utcai baleset után távozunk. Nem tudhatjuk előre, és kár is ezzel foglalkozni.

Örüljetek egymásnak, és élvezzétek ki, ha ma még betegség, és egyéb nyűgök miatt szép napokat tudtok magatoknak teremteni.

2013. jan. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

13-as vagyok!

... egyéb nyűgök *hiánya* miatt....

2013. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kezd meghülyülni, de nagyon szeret téged.
2013. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem hülyül meg, csak öreg. Nagyon öreg. Te 40 vagy, ő meg 70. Igaz, kb 10 évvel ezelőtt kellett volna ezt meglépni. Már késő.
2013. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézesd meg vele (vagy inkább együtt) a briliáns Csengett, Mylord c. sorozatot és röhögjetek egy jót az egészen. Ha nektek ez jó, mi a francnak kéne elválnotok? Csak mert másnak nem tetszik?


Azt tudtad, hogy Agatha Christie a második férjénél 15 évvel idősebb volt? AC 40 volt, a srác 25, amikor összeházasodtak. AC 85 múlt, amikor meghalt a pasi elvette AC ápolónőjét, aztán két év múlva ő is meghalt Agatha után. És mindenki ellenezte a házasságot az elején!


Faludy ezer éves volt, amikor elvette Fannyt, akit szinte mindenki lek..ott, holott egy tündéri és okos teremtés, és tényleg szerette Faludyt. Három évi gyászolta, hogy szinte emberek közé sem ment. Volt köztük kb. hatvan év korkülönbség.


Ezer példa van. Ne foglalkozzatok senkivel. Szeressétek egymást. :)

2013. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Előző: a Csengetegg, Mylord? egyik főszála éppen az, hogy Agatha csalja a nála jóval idősebb férjét. Biztos jó ötlet ezt nézniük?
2013. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Na, ez SZERELEM. Nem azok a himi-humi kérdések, amik itt néha felröppennek - szakítás 2 hetes járás után..


További sok-sok boldogságot kívánok nektek :)

2013. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!