Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok a 11ev...

Mik a tapasztalatok a 11ev korkulonbseg teren?

Figyelt kérdés
11 ev van a parom es kozottem. 3eve vagyunk egyutt azota volt egy eljegyzes es ossze is koltoztunk. En 23 o 34 eves. Igazabol csak szeretek hallani hasonlo korkulonbseggel rendelkezo emberekrol. Hogy nekik mik a tapasztalataik.stb
2010. febr. 23. 12:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%

Anyumék között 12év van és 25éve imádják egymást.

Köztünk is 12év van, tavaly házasodtunk és imádjuk egymást! :)


26/L és 38/F

2010. febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Kötünk 10 év van, 22-32, 2éve vagyunk együtt a lehető legjobb a kapcsolatunk. Nekem mindig idősebb fiúim voltak, az előtte lévő 6 évvel volt idősebb nálam és pont azért hagytam ott, mert gyerekes volt nekem. Nekünk ez így ideális, jól megvagyunk.
2010. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
én voltam a fiatalabb (nő) 11-gyel, mégis én voltam a lelkileg érettebb. úgyhogy a pasinak mennie kellett, nem volt apelláta :)))
2010. febr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
A barátnőm és a pasija között 30 év van (Igen jól írtam) és nagyon jól elvannak. Ők voltak a tanúink is. Más ahogy megbotránkozott ezen... Csak mire? A csávó tudja, hogy a csaj valószínű tovább él, pénzről nincs szó, mindent közösen vettek, azt hiszem 5 éve vannak együtt. Hoszzú sztori, de nagyon jól elvannak. Szerintem a boldogság a lényeg...
2010. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
anyáék között 13 év van,anya 30 volt amikor összejöttek...most anya 40,még élné világát,utazgatna (tesom most növi ki az anyás korszakát,8 éves),mostohafaterom meg már a nyugdijbamenetelt várja...kijött a korkülönbség ami 10 éve fel se tünt...
2010. febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
köztem meg a férjem között 15 év van, ugyanennyi volt apósom meg anyósom között is. ez nem gond szerintem. a szüleim között meg az elvileg ideális 5 év volt, mégis elváltak...
2010. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
20év a korkülönbség! A felesége lelépett én "örököltem" 3 tündéri gyereket és egy nagy fiút! A párom imád a gyerkeek még picik anyukként szeretnek! A fiú pedig tisztel azért amit a kistesóiért teszek! volt pár megszólás de nem érdekel az idő minket igazol!
2010. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
75%
Párom és köztem 16 év van. Nagyon jól megvagyunk. Most várjuk második babánkat. Szerintem egy bizonyoa életkor után már nem számít a korkülönbség, hanem a szeretet, megértés stb. (most arra gondoltam, hogy azért egy 12 éves kislány meg egy 10-el idősebb srác talán nem normális párosítás, de felnőtt korban már teljesen mindegy ki mennyi:) ) Ja! Eleinte a szüleim nehezen fogadták a választásom, de idővel elfogadták, na meg a velem egyidősek közül is lehetne rosszúl választani, nem?
2010. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván minden eset más de az én szüleim között is pont 11 év volt és csodálatos házasság volt.Azért írom hogy volt mert sajnos Apukám már meghalt.:(
2010. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%

2007. februárjában ismertem meg a párom. Én 20 éves voltam, ő 31. Májusban összebútoroztunk, egy évre rá megkérte a kezem, és megtartottuk az eljegyzést. Jelenleg 23 vagyok, a férjem 34, és tavaly július óta boldog házasságban élünk. :)

Soha, semmilyen téren nem volt ellentét a korunk miatt köztünk. Ő fiatalos, modern gondolkodású, én meg komolyabb felfogású vagyok a koromhoz képest.

2010. febr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!