Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkövettem egy hibát, és most...

Elkövettem egy hibát, és most mindenki utál. Hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy itt csak le leszek osztva, de már nem bírom. :(


Tavaly októberben jöttem Pestre dolgozni, nem ismertem senkit, nagyon magányos voltam/vagyok. Tavaly volt egy mikulásbuli, ahova elmentem én is, nagyon jól éreztem magam, de összejöttem a főnökömmel (családja van). Vagyis csak csók volt, azóta semmi.

Azóta senki nem nagyon akar velem beszélni a munkahelyemen, csak munkáról. Ami a legrosszabb, hogy a főnököm is így áll hozzá.

Nagyon megbántam, azt is, hogy elmentem abba a buliba. :(

Ti mit csinálnátok? mondjak fel?

Otthonról menekültem ilyen messzire, és itt is elrontottam mindent. :((


2013. jan. 7. 17:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Én csak azt tudom mondani, hogy ne foglalkozz más véleményével. Megtörtént, ez van.

A főnököd is benne volt, ő is ugyanolyan hibás ha esetleg kivételesnek érezné magát....

Ha nem érzed magad jól , inkább mondj fel és keress másik munkahelyet. És felejtsd el, mindenki követ el hibákat. Nem rontottál el mindent. Mindig van másik út.Kérdezd meg a munkatársaidtól ,hogy ő velük soha nem történt semmi amiben hibáztak és később megbánták? Gondolom nem mert ők "tökéletesek". :)

2013. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Jajj :( Szerintem jobb lenne másik állást keresni, ahol tiszta lappal kezdhetsz. Nem hiszem, hogy itt valaha is be fognak fogadni.
2013. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyen nem kell barátokat szerezni, az csak munka. mondta nekem a főnököm és igaza van.
2013. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%

Nem követtél el akkora "hibát", mint amekkorának gondolod.

A főnököddel tisztázd kettesben a dolgot, mert ő ugyanannyira "hibás", mint te, de ő (esetleg) ne éljen vissza a pozíciójával.

Munkahelyet ne változtass, végezd a feladataidat rendesen, mással ne törődj!

Minden csoda három napig tart.

2013. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Igazatok van, de a legrosszabb az egészben, hogy azt hiszik több volt köztünk!

Mert én kimentem levegőzni, ő meg jött utánam, és beszélgettünk, kicsit panaszkodtam neki, és akkor átölelt, meg két csók volt. Aztán én mondtam, hogy inkább megyek a buszhoz. Mivel sok idő volt, mire ő visszaért a buliba, azt hiszik, hogy megd....ott egy bokorban!


Dehogy tökéletesek.. csak más szemében a szálkát is.:(

2013. jan. 7. 17:35
 6/18 anonim ***** válasza:
30%

Valóban a főnököd is hibás, nem csak te, de ez semmit "nem von le a te érdemeidből."

Érdekes, akkor én tökéletes vagyok, én tettem soha ilyesmit. Nem olyan nehéz megállni ám, ha nem vagy ribanc...

2013. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%
nem tettem
2013. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi ütött belém, megtörtént, de nagyon megbántam.:(


Magányos voltam akkor is, most még jobban, szóval az élet duplán adta vissza, de most már visszaforgatni az időt nem tudom.

tanácsot kértem, hogy most mit tegyek? nem akarom, hogy mindenki utáljon.:(

2013. jan. 7. 17:48
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

Én összehívatnám a teljes munkahelyi közösséget(ezt a főnököd, mint főnök, meg is teheti) és kitálalnék. Elmondanám, mi volt(persze az intim részleteket nem mondanám el, az a ti saját és közös magánügyetek, ha tetszik, intim szférátok, amihez senkinek semmi köze) köztünk(illetve köztetek), és annyi.


Ezen felül senkinek semmi köze semmihez. Ha még mindig menne a hátam mögött ezek után a sugdolózás, akkor meg eldönteném, hogy vagy letojom magasról, vagy ha ezt nem bírom elviselni, akkor felmondok, de én a helyedben ebben a mai kőkemény, verseny,- és teljesítményorientált világban csak akkor mondanék fel, ha van egy másik BIZTOS munkahelyem valahol máshol... egyébként ilyen miatt nem...

2013. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Most lehet, hogy mindenki utál(?) (vagy legalábbis igy érzed). Dolgozz csak a munkára figyelve, azt megbeszélve. Ne "dörgölözz" senkihez. Idövel belátják, hogy nem teszel semmi rosszat, nem foglalkoznak veled ugy.
2013. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!