Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkövettem egy hibát, és most...

Elkövettem egy hibát, és most mindenki utál. Hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy itt csak le leszek osztva, de már nem bírom. :(


Tavaly októberben jöttem Pestre dolgozni, nem ismertem senkit, nagyon magányos voltam/vagyok. Tavaly volt egy mikulásbuli, ahova elmentem én is, nagyon jól éreztem magam, de összejöttem a főnökömmel (családja van). Vagyis csak csók volt, azóta semmi.

Azóta senki nem nagyon akar velem beszélni a munkahelyemen, csak munkáról. Ami a legrosszabb, hogy a főnököm is így áll hozzá.

Nagyon megbántam, azt is, hogy elmentem abba a buliba. :(

Ti mit csinálnátok? mondjak fel?

Otthonról menekültem ilyen messzire, és itt is elrontottam mindent. :((


2013. jan. 7. 17:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%

Most ne haragudj,de mit vársz a pletykás,áskálódó munkatársaktól?


"Képzeljétek a Mari megcsókolta a főnököt,de semmi több nem történt köztük!"


A tömeg hangja: "Aha,etess mást!Biztos jobban nyelte a f@szát,mint kacsa a nokedlit!"


Sajnos ilyenek az emberek,az hogy csak csókolóztál a főnökkel,nem lenne akkora téma,az emberek szeretik kiszínezni a dolgokat!


Engem egyszer felívott az irodájába a főnököm,nagy ritkán szoktunk beszélgetni,mert egy környéken lakunk,tényleg csak annyi volt hogy megkínált kv-val,5 perc,aztán az egyik legnagyobb vetélytársamnak köszönhetően,megkaptam hogy biztos prosti volt az előző munkahelyemen,mert 5 perc alatt letudok copni egy fact,olyan gyakorlott vagyok!

2013. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!

Utolsó, ez azért nem semmi. :(

Remélem majd elfelejtődik idővel. Vagy legalábbis lesz nagyobb szenzáció.

2013. jan. 7. 19:15
 13/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

El kell engedned a füled mellett,én is jöttem le,erre mindenki nevetett rajtam,meg valaki(én gondolom h ki),karácsony alkalmával egy vibrátort rakott a szatyromba,ezen már eléggé kiakadtam,de nem vettem elő,és nem kérdeztem meg,h ki volt az a bunkó fac,mert akkor megkaptam volna,hogy mit mutogatom a kis kedvencemet!

Ismerem már őket,és mint a birkák!

egy ember hatására az összes megkergül!

2013. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
De hogy mondj fel.Nézz át rajtuk és kész.A munkád elvégzed a többivel ne is törödj.nem mehetsz oda senkihez mosakodni igy volt nem úgy.Éld az életed azzal meg ne foglalkozz mások mit gondolnak,mondanak.probálj meg mindig jó kedvűnek tűnni az vonzza az embereket ha már annyira beszélgetni akarsz:))
2013. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem eredj haza a családodhoz......
2013. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Oda nem megyek vissza!


Csak ezt a kollektív utálatot nem birom. :( Nagy barátságokat már nem akarok kötni..

2013. jan. 7. 20:54
 17/18 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel, egy csók nem a világ vége és a főnököd is ugyanúgy bennevolt mint TE. Sőt neki családja is van, gondolkozhatott volna Ő is...


Szerintem kezdj el másik munkát keresni szép csendben, itt meg szard le mások véleményét. Kell a pletyka, ezzel hitetik el magukkal, hogy ők mennyire jobbak/okosabbak/tökéletesebbek, addig sem kell szembenézni a szánalmas életükkel.

2013. jan. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondd a főnöködnek, hogy fizuemelés vagy köpsz a családnak. Itt ugye a pletykák is melletted állnak.


Barátkozni meg tudsz máshol is.

2013. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!