Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, az apa az...

Mi a véleményetek, az apa az áldozat, az anyuka a rossz?

Figyelt kérdés

Tegnap néztük a gyanú árnyékát!

Röviden:


Az apa munkanélküli lett,egész nap fel sem kelt a kanapéról,folyton azt hangoztatta,hogy fáj a háta,így nem dolgozik!

Viszont a pénzt úgy szórta,mintha ő és keresne,jöttek a felszólítások,a csekkeket nem fizette be.

Az anyának volt egy fiatalkorú lánya,úgy döntött hogy gyorsan,pénzhez akar jutni,prostitúcióba kezdett.....



2013. jan. 8. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem láttam a műsort, de ez alapján Miért lenne az apa áldozat?
2013. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy baromira nagy házuk volt, inkább költöztem volna albérletbe és döglöttem volna éhen. Az anya és az apa is ugyan olyan hibás.
2013. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

albérletben laktak alapból. mondták is.

az apa a hibás. majd ha a gyerek nem tud mit enni,meg megfagynak akkor mi lesz?fájni fog a háta?

2013. jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gond ott kezdődött, hogy a férjet nem érdekelte a befizetetlen csekkek hada, a feleségnek kellett eltartani 3 embert, plusz még a férj különkiadásait (dvd filmek, játék dvd)
2013. jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ma 16:19


inkább megtertottad volna magadnak a véleményedet,az 1. válaszolóval.

2013. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!