Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan mondanátok el anyósotok...

Hogyan mondanátok el anyósotoknak ezt? Van abban valami rossz, ha a sógorával jön össze valaki, elítélendő?

Figyelt kérdés

Röviden: A férjem három éve halt meg, fél éve alakulgat közöttünk valami az öccsével. Addig semmiféle vonzalom nem volt közöttünk, barátok voltunk. Félek/félünk ezzel előállni. A szülőkkel jó a kapcsolat, szüleim helyett a szüleim. Anyósom már kérdezgeti, hogy nem e akarok mesélni neki, mert látja rajtam, hogy van valakim. Tudom, hogy örülnek neki, hogy túlléptem, csak az nem biztos hogy így is fognak. Én is furának érzem egy kicsit, ha kívülről szemlélem, de átélni természetes. Illetve hiába próbáltuk az elején nem ment nemet mondani. Nem akartunk belemenni már csak a gyerekek miatt sem mert nagyon ragaszkodnak hozzá, nem akartunk kockáztatni semmit, de ez van

Nem tudom, hogyan mondjuk el, de éppen ideje lenne. Ő akarja elmondani. Nem tudom, hogy legyek e ott, vagy sem.



2012. dec. 30. 22:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%

szia!

szerintem ebben semmi kivetni való nincs,ha ti szeretitek egymást,és boldogok vagytok.családban marad.

nem írtad,vannak e gyerekek részedről/részéről?

sajnálom,hogy elvesztetted a férjed:(

N27

2012. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Van két 5évesem. Szóval még kicsik részükről nem jelent problémát, imádják a nagybátyjukat és viszont. Lényegében ebbe nőnének bele.
2012. dec. 30. 22:30
 3/19 anonim ***** válasza:
64%

Több házaspárt is ismerek, ahol az özvegy a sógorához ment újra férjhez. A gyerekeknek is ez volt a legjobb.

Beszéljetek az anyósoddal. Szerintem ő sem fogja ellenezni.

2012. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 -Pumukli- ***** válasza:
76%
Az az egy biztos, hogy tőle csak az édesapjuk és te szereted jobban a gyerekeket! Én nem látok ebben a felállásban semmi kivetnivalót, hiszen megözvegyültél sajnos, és ez ellen semmit nem tudsz tenni! Ha alkalmad van arra, hogy újra boldog légy, akkor vágj bele!
2012. dec. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Anyósod helyében még örülnék is, mert nem kell attól félnie, hogy eltávolodsz a családtól egy új férfi miatt. És szerintem is a gyerekeknek ez a lehető legjobb. Ha valóban nagyon jó a viszonyotok anyósékkal, ott lennék, amikor elmondja a párod, de máskülönben nem. Én drukkolok, hogy boldogok legyetek.
2012. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem bátran mondjátok el ,lehet hogy még örül is neki.
2012. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyok nagy vallásos, de még a Bibliában is okés a dolog, levirátus házasságnak hívják, talán ezzel vezessétek be anyósnak, hogy régen ez még szokás is volt.

Sok boldogságot!

2012. dec. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%
Ha korban is megfelel, akkor semmi akadálya...
2012. dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem tudom miért parázok rá, szerintem elfogadják, max mások nem, de az nem nagyon érdekel. Csak lehet mégis furcsa lesz számukra.


Igen megfelel korban :) egyidősek vagyunk.

2012. dec. 30. 23:11
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Az én ismeretségi körömben is van ilyen, ott is fiatalon megözvegyült az anyuka. Semmi gond nincs ezzel, a gyerekeknek is ez a lehető legjobb, sokkal jobban fogja őket szeretni, mint egy idegen. Nem kell titkolózni, mintha valami szégyenleteset csinálnátok, nincs ezzel semmi baj.
2012. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!