Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek reagáljak?

Szerintetek reagáljak?

Figyelt kérdés
A családunkban elég nagy tragédia történt,az egyik közeli rokonomat letartóztatták,sok helyen szerepelt a médiában is. Nem ez a lényeg,de én TUDOM,hogy ártatlan. Lehet hülyeség volt,de rákerestem a neten és kábé mindenhol pocskondiázzák,a facebookon is. A kérdésem az,hogy nagyon nagy baj lenne ha én ezekre reagálnék? Annyira de annyira szeretném valamivel leoltani a a kárörvendőek vigyorát,egyszerűen nem bírom elviselni,hogy nem is ismerik,de bántják,miközben semmit nem tudnak az ügyről. Mit csináljak? L/16
2013. jan. 9. 14:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérzésedet és a megértésedet...pf.
2013. jan. 9. 14:36
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne avatkozz bele,mert ezek összefognak és téged is ugyanúgy fognak szekálni
2013. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lehet,de akkor is annyira bosszantó,hogy nem tudom megvédeni.
2013. jan. 9. 14:38
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazán leállíthatnád ezt a 16 éves dumát. Az írásodból kifolyólag valószínűleg értelmesebb vagyok nálad te IQ császár. Ahelyett,hogy káromkodsz menj és végezd el a középiskolát. Köszöntem.
2013. jan. 9. 14:43
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont akartam kérdezni h az első válasszal mi van? Mert tényleg nem volt benne semmi olyan,és még szzem igaza is volt
2013. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a rokonodnak köze volt a tragédia bekövetkeztéhez, akkor írhatsz te bármilyen kommentet, úgyis "lenyom" mindenki. Azt viszont lehet védekezésül használni, hogy mindenki ártatlan, amig a bűnössége be nem bizonyosodik. És ő - ha jól értem - még csak előzetes letartóztatásban van.
2013. jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne avatkozz bele egyenlőre ,csak még jobban adnád alájuk a lovat,és provokálnád őket.
2013. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kérdező,de tényleg jobb ha nem ártod bele magad ebbe.

Ha egy egyszerű kommentre igy besértödsz h törölteted a välaszt,akkor mit csinálsz majd ha több ember támad neked a rokonod miatt?

Az első válaszadónak igaza volt,nem fognak egy 16 éves lánynak hinni a kárörvendők. Ha annyira tudod h ártatlan,mond el a rendőröknek h mit tudsz.

2013. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem a moldáv sofőr a rokonod? Már ne is haragudj, de 5 ember kinyírásáért mit vársz, dicséretet?:D
2013. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze ha nem volt jó a megérzésem, akkor nem szóltam, és elnézésedet kérem.
2013. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!